Tralas Klaipėda gali užvesti Jūsų automobilį

rasytojas avataras

Posted on :

Žiema ir visas šaltasis bei tamsusis metų periodas yra itin nelaukiamas vairuotojų. Nei vienam vairuojančiam nėra malonu vairuoti automobilį tamsoje, taip pat kaip ir esant blogoms oro sąlygos. O pastarosios mūsų šalyje trunka beveik pusė metų. Tai, žiūrėk, nemaloni šlapdriba, tai – ledas ant kelio, dar būna pusto, pasitaiko, kad pasitinka ir sniego provėžos kelyje. Be viso to nutinka ir taip, kad ryte skubame į darbą ar kitų reikalų tvarkyti ir jau kuriame planus, kaip greitai viską išspręsime vos tik įsėdę į automobilį, bet… Jūsų mylima transporto priemonė tik nelaimingai „užsikosa“ ir užgęsta. Štai Jums ir kelionės pabaiga net nespėjus užvesti mašinos. Taip ir dūžta visi dienos planai, o suplanuotos kelionės nueina šuniui ant uodegos. Esate tai patyrę? Kaip elgiatės tokiai atvejais?

Aprašytu atveju Jums gali padėti tralas Klaipėda. Ypač jeigu neužsivedantis automobilis yra Klaipėdos apskrityje. Patikima įmonė gali padėti su avariniu automobilio užvedimu. Jums bus suteikta garantuota pagalba kelyje ar namuose išsikrovus mašinos akumuliatoriui. Tai dažniausiai nutinka šaltuoju metų laiku, tad drąsiai kreipkitės pagalbos. Tikrai toks pagalbos suteikimas yra neretas įvykis ir juo naudojasi nemažas kiekis vairuotojų.

Kodėl neužsiveda mašina?

Vos tik automobilis nepajuda iš vietos, vairuotojui kyla šimtai klausimų galvoje. Kadangi jau žinote, jog tralas Klaipėda Jums gali padėti, tai čia išvardinsime pagrindines priežastis, kodėl transporto priemonė nebevažiuoja.

  • Visi puikiai žinome, kad šaltuoju metų laiku kiekviena mašina būna žymiai jautresnė. Tad gali nutikti ir taip, jog akumuliatoriui gali tiesiog nebeužtekti galios automobilio užvedimui. Tuomet ne visada gali padėti ir avarinis mašinos užvedimas, nes galbūt teks keisti seną akumuliatorių nauju.
  • Būna ir taip, jog žiemą kenčia dyzelinės transporto priemonės. Joms dažniau reikalinga greito pakrovimo paslauga.
  • Kiek kartų esate pamiršę išjungti automobilio lempas? Gerai, jei apie tai pagalvoja Jūsų mašina ir jos užgęsta vos tik užgesinamas variklis. Dėl ilgą laiką degančių transporto priemonės lempų gali nusėsti akumuliatorius. Tokiu atveju patogiausia jį pakrauti nuo kito akumuliatoriaus.

Visais šiais ir kitais atvejais, jei tik mašina nevažiuoja – kreipkitės į tralas Klaipėda. Kontaktus rasite https://traldova.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *