Plokščio stogo įrengimas

rasytojas avataras

Posted on :
stogas

Plokščių, sutapdintų stogų dengimo darbai apima stogo suplanavimą, medžiagų užsakymą ir stogo surinkimą. Stogų įrengimo trukmė – labai individuali, priklausomai nuo stogo ploto ir sudėtingumo. Privataus namo preliminari darbų įgyvendinimo trukmė yra 1-2 savaitės.

Anksčiau plokščius stogus galėjome matyti tik ant daugiabučių, visuomeninių pastatų. Tačiau pamažu tendencija įsirengti plokščią stogą populiarėja ir gyvenamuosiuose namuose.

Plokščiasis stogas, iš tiesų nėra idealiai horizontalus. Pagal statybos taisykles, stogas laikomas plokščiuoju, kai jo nuolydis yra tarp 0,7 ° ir 7°. Stogas nėra visiškai plokščias, nes bent minimalus nuolydis reikalingas vandeniui nubėgti. Šie stogai dar vadinami sutapdintais, nes stogas ir lubos iš esmės sutampa vienoje plokštumoje – stogas, galima sakyti, tampa viršutinių patalpų lubomis. Plokščiasis stogas jau pripažintas energiškai efektyvia, patikima ir ekonomiška šlaitinio stogo alternatyva.

Atlikdami stogų įrengimo darbus pilnai įrengiame lietaus nuvedimo sistemas – latakus, lietvamzdžius, karnizus. Taip pat įrengiame parapetų skardinimo darbus, įrengiame apsaugines tvoreles, stogalangius bei kt.

Kokie plokščio stogo privalumai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai