Plaukų šalinimas lazeriu

rasytojas avataras

Posted on :

Turbūt ne kartą Jums kilo klausimas, kokį nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdą pasirinkti.  Vienas elementariausių ir puikiai visiems žinomas būdas yra plaukelių skutimas. Nors šis metodas yra gan greitas ir nesudėtingas, tačiau plaukeliai atauga labai greitai, o ataugę būna šiurkštūs ir kieti. Tad skusti plaukelius tenka pakankamai dažnai. Taip pat gali atsirasti bėrimų, odos sudirgimų, gali pradėt įauginėti plaukeliai. Šių požymių gali atsirasti ir atliekant depiliaciją vašku ar cukrumi. Nors plaukus depiliuoti vašku arba cukrumi reikia rečiau, tačiau procedūra yra pakankamai skausminga. Norint nepatirti visų šių nemalonumų, rekomenduojame atlikti plaukų šalinimą lazeriu.

Plaukų šalinimas lazeriu yra greitas, saugus ir neskausmingas. Taip pat nereikės nerimauti, kad oda sudirgs, atsiras bėrimai ar pradės įauginėti plaukeliai. Plaukų šalinimas lazeriu padės išvengti visų šių problemų ir džiaugsitės švelnia, lygia bei sveika oda. Jums nebereikės gaišti laiko nuolatinėms plaukų šalinimo procedūroms ir sukti dėl to galvos ištisus metus.  Jūs visad būsit pasiruošusi tiek išvykai prie jūros, tiek savaitgaliui SPA centre. Jau atlikus pirmąsias procedūras plaukeliai atauga švelnesni, plonesni, pagerėja odos būklė.

Plaukų šalinimas lazeriu gali būti atliekamas visose kūno srityse – tiek veido, pažastų, rankų, kojų srityse, tiek bikini zonoje. Procedūra atliekama su pačiu naujausiu ir galingiausiu Syneron Candela GentleLase Pro Aleksandrito lazeriu. Procedūra užtrunka nuo kelių minučių iki valandos, atsižvelgiant į tai, kuriose srityse bus šalinami plaukai. Procedūrų kursas apima 4-6 procedūras, kas 4-6-8 savaites. Vienoms sritims prireikia didesnio procedūrų skaičiaus, kitoms mažesnio. Atlikus kursą, po to įprastai pakanka atlikta vieną palaikomąją procedūrą per metus.

Plaukų šalinimas lazeriu yra visiškai saugus, kadangi atliekamas su profesionaliu ir patikimu Aleksandrito lazeriu, kuris yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracijos). Taip pat  procedūrą atlieka gydytoją dermatologė, kuri užtikrina Jūsų sveikatos saugumą procedūros metu.

Pamirškite apie nuolatinį nepageidaujamų plaukelių šalinimą ir džiaukitės sveika ir gražia oda! Domina plaukų šalinimas lazeriu Kaune? Maloniai kviečiam apsilankyti estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai