Pelningiausios reklamos formos: kuo ypatinga Google reklama?

straipsniai avataras

Posted on :
,

Google reklamaNesvarbu, ar esate pradedantieji verslininkai, ar šioje srityje darbuojatės ne vieną dešimtį metų, kiekvieno verslininko tikslas – pritraukti kuo didesnę potencialių pirkėjų auditoriją. Šiandieninėje pertekliaus visuomenėje sudominti klientą reklamuoja preke ar paslauga nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Gyventojai prisirišę prie žinomų gamintojų produkcijos, todėl naujiems pasiūlymams yra gana skeptiški. Siekiant efektyviausių rezultatų, būtina ieškoti modernių reklamos formų. Šių pasiūla tokia didelė, kad išsirinkti išties sunku. Tiesa, specialistai tikina – norite didžiausios sėkmės? Tuomet jums bus reikalinga Google reklama!

Ilgą laiką svarbiausios reklamos formos buvo spauda, radijas ir televizija. Minėtieji kanalai suteikė galimybę transliuoti tekstinę, vaizdinę ir garsinę reklamą. Našiausi reklamos rodikliai buvo siejami su televizine reklama. Tiesa, ilgainiui vartotojai ėmė atmesti reklamuojamą žinią, t. y. mūsų gyvenime yra tiek daug reklamos, kad smegenys ją paprasčiausiai atmeta – televizinė reklama perjungiama, reklamuojamas tekstas spaudoje perverčiamas, kelyje esantys reklaminiai tekstai – ignoruojami.

Ieškant efektyviausių reklamos priemonių, XXI amžiuje didžiausias dėmesys buvo sutelktas internetinės reklamos formoms. Pirmiausia, internetas tapo kasdienio gyvenimo dalimi, reikalaujančia itin daug laisvo laiko. Didžiosios paieškos svetainės, pvz., Google, tapo svarbiausia prekių ir paslaugų paieškos vieta, t. y. daugiau nei 85 proc. Lietuvos interneto vartotojų, ieškodami juos dominančios informacijos, prekių ar paslaugų, raktinį žodį veda į Google paieškos sistemos laukelį. Šiame etape lemiamą vaidmenį atlieka Google reklama.

Didžiausias minėtosios reklamos privalumas yra tai, kad ši reklamos forma nėra erzinanti ar įkyri, t. y. reklamuojami skelbimai pateikiami tik tiems klientams, kurie iš tiesų ieško jūsų siūlomų prekių ar paslaugų. Kitaip sakant, transliuojamas tekstas pateikiamas tiems, kas įveda atitinkamą raktinę frazę į paieškos laukelį. Jei prekiaujate vyriškais laikrodžiais, jūsų skelbimas bus rodomas šia prekių kategorija susidomėjusiems klientams. Tai reiškia, kad Google reklama padeda pritraukti potencialius klientus ir nevargina interneto vartotojų, kurie jūsų prekėmis ar paslaugomis šiuo metu nesidomi.

Nepamirškite, jūsų tikslas – patekti į pirmuosius Google paieškos sistemos puslapius ir geriausiai matomas pozicijas. Atlikti tyrimai patvirtino, kad vartotojai domisi tik pirminiais Google rezultatais. Tai reiškia, kad jei nepatenkate į pirmuosius paieškos sistemos rezultatų puslapius, potencialiems klientams liksite nematomi. Siekiantiems aukščiausio rezultato, t. y. norintiems maksimaliai padidinti lankytojų srautą, rekomenduojama bendradarbiauti su internetinės rinkodaros profesionalais, kurie įvertins jūsų svetainės turinį, parinks tinkamiausius raktinius žodžius ir pasiūlys efektyviausius sprendimus, padėsiančius iškilti Google paieškos sistemos rezultatuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *