Kodėl būtinas automobilio antikorozinis padengimas?

rasytojas avataras

Posted on :

Plečiantis korozijai ženkliai sumažėja automobilio kaina, rūdija kėbulo durelės, slenksčiai ir kt., o tinkamu metu nepastebėjus išsiplėtusių rūdžių gali tekti atiduoti mašiną į metalo laužą. Antikorozinį padengimą reikia atlikti iki tol, kol rūdys dar neišlindo į paviršių. Kai druska patenka į paviršiaus tarpus, formuojasi ir plečiasi rūdys.

Tai kas gi yra ta korozija ir kodėl ji atsiranda? Korozija yra metalo paviršiaus sunaikinimo procesas dėl cheminės ir elektrocheminės sąveikos su aplinka. Žodis „korozija“ taikomas daugeliui metalų, taip pat betonui ir kai kuriems plastikams. Rūdis yra korozijos proceso rezultatas.

Deja korozija yra automobilio mirtis. Žinoma, jei automobilį laikote uždaroje ir sausoje patalpoje, „ligą galima sustabdyti“, tačiau tai ne visada nutinka – kai kurie automobiliai, bet kokiu atveju pradeda rūdyti, net jei savininkai imasi aktyvių priemonių tam užkirsti kelią.

Antikorozinės paslaugos ypač reikalingos mūsų klimatui žiemą, kai žema temperatūra, didelė drėgmė, o keliai barstomi druskų mišiniais, kurie ypatingai pavojingi automobilio paviršiams. Deja, nedaug automobilių yra pritaikyti Lietuvos klimatui ir žiemą barstomoms druskoms, todėl būtina pasirūpinti transporto priemone nuo pat automobilio įsigijimo.

Antikorozinis padengimas reikalingas, nes:

  • Kokybiškas ir profesionalus automobilio dugno padengimas leidžią pailginti automobilio gyvenimą apie 6 metus ir išlaikyti gerą išvaizdą.
  • Antikorozinis padengimas sumažina automobilio priežiūros sąnaudas ateityje. Jums nereikės važiuoti į autoservisą ir sumokėti kelis kartus daugiau už kėbulo remonto darbus.
  • Jei norite parduoti automobilį, antikorozinis padengimas sumažina korozijos atsiradimą ir padidina automobilio vertę.
  • Jei jus galvojate apie savo saugumą, antikorozinis padengimas padės jūsų transporto priemonei tapti saugesnei, nes automobilio kėbulas nebus pažeistas rūdžių ir avarijos atveju šis yra tvirtesnis bei atsparesnis smūgiams.

Populiariausia antikorozinė danga yra DINITROL – ši vokiečių sukurta danga suteikia ilgalaikę apsaugą. Teigiamos savybės: puikus triukšmo mažinimo lygis; šiame antikoroziniame preparate yra tik aukštos kokybės korozijos inhibitoriai; po apdorojimo ant paviršiaus atsiranda sandarumas; šis įrankis prisideda prie nedidelių mechaninių pažeidimų išnykimo.

Norėdami apsaugoti automobilio paviršių nuo rūdžių, yra specialių antikorozinių priemonių, kuriomis automobilis yra padengtas. Ir nors jie negali visiškai užkirsti kelio korozijos procesui, jie gali sustabdyti žalingą jo poveikį. Todėl bet kuris automobilis turi būti padengtas rūdimis. Galite atlikti antikorozinį padengimą specializuotame salone http://antikorozinis.lt Ukmergės g. 292, Vilnius.

Antikorozinio padengimo paslauga padės ilgiau išsaugoti automobilio estetinį vaizdą, puikų techninį stovį bei išsaugos didesnę pardavimo kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *