Kaip statoma segmentinė tvora?

rasytojas avataras

Posted on :

                             Segmentinė tvora – tai anų laikų vielinės (tinklinės) tvoros pakaitalas, kuris yra labai populiarus, net tik dėl savo patrauklios kainos, tačiau ir dėl lengvos konstrukcijos. Tvoros aptvėrimas gali užtrukti vos keletą dienų, priklausomai nuo sklypo plokštumos ir nuo teritorijos ilgio ir t.t.

                             Dar nuo senų laikų, buvo matoma, kad tvora turi būti sunki ir nepermatoma, kad joms kaimynas nematytu ką tu veiki savo kieme.  Šiais laikais, nuomonė kardinaliai pasikeitė. Žmonės kurie įsikūrę nedidelio ploto sklypuose nebenori savo sklypo temdinti nepermatoma tvora. Jie nori lengvos ir permatomos konstrukcijos, kuri ne užstotų vaizdo esančio už sklypo ribos ir kart nesumažintų aplinkos jausmo. Sklypas aptvertas su segmentine tvora suteikia ploto ir erdvės pojūtį.

Tvoros statymui atsakingi darbuotojai išsigręžia skyles, kurios pripildomos cemento ir į kurias įdedamas tvoros stulpelis. Visas sklypo perimetras yra apstatomas šiais stulpeliais. Stulpeliams įsitvirtinus, yra montuojama segmentinė tvora. Žinoma, labai svarbu išlaikyti visas kraštines tieses ir taisyklingų aukščių, nes bet koks nuokrypis, gali sugadinti Jūsų montuojamos tvoros segmentą, o dar blogiau gali netilpti Jūsų segmentas. Šis darbas reikalauja ypatingo atsakingumo ir kruopštumo, taigi šį darbą siūlau patikėti profesionalams, kad nesusigadintumėte sau nuotaikos ir nesugadintumėte įsigytų priemonių tvoros įsirengimui.

                             Segmentinės tvoras labai dažnai renkasi žmonės apsitverti savo gyvenamąsias vietas: namus, sodybas ir sodų bendrijas. Šį tvoros tipą taip pat dažnai galima pamatyti rekreacinėse zonose : miškuose, parkuose ir saugomuose draustiniuose. Mokyklos ir kitos švietimo įstaigos, taip pat labai dažnai aptveria šią tvora savo sporto aikštynus ir treniruoklių aikšteles. Ši tvora paprasta, tačiau neprasta, atitinka visas tvoros funkcijas, na o svarbiausia, kad yra lengvos ir greitai pastatomos konstrukcijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *