Kaip atnaujinti kilimą?

rasytojas avataras

Posted on :

Kilimą reikia prižiūrėti ir juo rūpintis pastoviai, būtinas dažnas dulkių siurbimas naudojant dulkių siurblį, išnešimas į lauką, išvedinimas. Reguliariai naudoti kilimų valymo priemones, kurios padeda išvalyti ir atnaujinti gaminį, tačiau jeigu neįmanoma pašalinti blogo kvapo, nublunka, pasikeičia spalva, tuomet reikalingas profesionalus kilimų valymas, po kuriuo jis bus kaip naujas, bus pašalintos dėmės, išvalytas nuo visų kitų nešvarumų, atgaus savo pirminę spalvą. Jums tiktai reikės sužinoti apie įmonę, kuri tokias paslaugas teikia, apie valymus atliekančius  specialistus, kurie šį darbą atlieka ir suderinti paslaugos kainą.

Kilimų  valymas ir atnaujinimas namų sąlygomis

Jeigu namuose turite mažų vaikų ar augintinių, tuomet kilimą reikės valyti daug dažniau. Valymo procesą reiktų pradėti nuo siurbimo ir pašalinti visus nešvarumus, po to indelyje sumaišyti sodą ir druską, į purkštuvą įpilti šalto vandens. Ant kilimo barstykite sodos ir  druskos mišinį, o ant viršaus užpurškite šalto vandens, kilimas turi būti  drėgnas,  bet ne šlapias, naudojant šepetį reikalinga sodą įtrinti į kilimo pluoštą, po šveitimo nusausinti kilimą, leisti jam išdžiūti, kai bus sausas susiurbti sodos likučius. Kilimas bus atnaujintas, šviesesnis ir gaiviau kvėpės.

Kilimo valymas garais

Valymo procesą taip pat reiktų pradėti nuo dulkių siurbimo, po to pabarstyti sodos ir druskos mišinį, o vietoj purškiklio naudoti garintuvą, sudrėkintą kilimą išveiskite su šepečiu, po šveitimo nusausinkit gaminį ir išsiurbkite sodos ir druskos likučius.

Specialieji valymo darbai

Specialieji valymo darbai vykdomi visoje Lietuvoje, o atliekamų darbų įvairovė didelė: langų valymas, patalpų dezinfekavimo paslaugos, patalpų valymas po remonto ir  statybos darbų, baldų valymas, akmens masės plytelių impregnavimas, sniego kasimas ir kiti valymo darbai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *