Ilgalaikė automobilių nuoma Lietuvoje

rasytojas avataras

Posted on :

automobilisIeškote įmonės, kuri nuomotų saugius ir prabangius automobilius geromis kainomis? Nuomotis transportą norite ilgam laikui? Automobilių nuoma Vilniuje bei visoje likusioje Lietuvoje užsiimančios įmonės akcentuoja, kad nuomos kaina kiekvienam klientui gali būti vis kitokia. Taip nutinka atsiradus specialioms aplinkybėms. Aišku, tai nėra labi jau reti atvejai. Tiesiog verta žinoti, kad nuo jūsų poreikių priklausys kokią kainą teks mokėti.

Kaip pavyzdį reikia paimti automobilio markę. Jeigu jūs nuomositės naują automobilį, kuris laikomas prabangiu, savaime suprantama, kad nuomos kaina bus didesnė. Bet, pasirinkus ekonomišką automobilį, jo nuomos kaina bus gerokai mažesnė. Matote, automobilio prabangos lygis yra vienas iš faktorių, kuris nulemia kokia bus nuomos kaina.

Taip pat klientams pabrėžiama, kad nuomos kaina dažniausiai krenta tuomet, jeigu nuomos laikotarpis yra ilgesni nei viena diena. Pavyzdžiui, nuomos kainos dažniausiai nurodomos už parą, bet pasižiūrėjus kokią galutinę kainą reikėtų mokėti nuomojantis automobilį savaitei, dažnai ties skaičiavimai parodo, kad kaina krenta. Tad, turite gerai apsvarstyti kuriam laikotarpiui nuomotis automobilį būtų naudingiausia. Kuo ilgesnis nuomos laikas, tuo mažesnė nuomos kaina už dieną turėtų būti daugelyje bendrovių.

Kitas kriterijus, kuris daro įtaką nuomos įkainiams – papildomi priedai automobiliui. Nuomojantis automobilį, tuo pačiu gali nuomotis ir navigacijos sistemą, dviračių laikiklius bei kitus aksesuarus ar įrangą. Už ją dažniausiai tenka mokėti papildomą kainą. Tad, jeigu nuomositės pliką automobilį, tuomet sutaupysite.

Kai pasirenkamos automobilių nuomos paslaugos, svarbu laikytis paprastų sąlygų, kurios apibrėžiamos nuomos sutartyje. Kitu atveju, nuomos paslauga jums gali apkarsti. Trumpai tariant, pasitaikė ne vienas atvejis, kai žmonėms teko mokėti tam tikras baudas dėl to, kad jie nesigilino į tai, kad nurodyta sutartyje. Pavyzdžiui,  kai nurodoma, kad vairuoti gali tik vienas žmogus, nuomininkas perduoda automobilį kažkam kitam. Tai yra laikoma sutarties pažeidimu. Gali būti taikomos baudos už tai, jeigu išvykstate už Lietuvos ribų, nors sutartis leidžia važinėti tik mūsų šalyje.

Jeigu jus domina ilgalaikė automobilių nuoma Lietuvoje, tiesiog plačiau apie ją pasidomėkite.

Šaltinis: turbonuoma.lt/ilgalaike-automobiliu-nuoma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *