Žaisliukai suaugusiems – kaip rasti tinkamus?

rasytojas avataras

Posted on :

Intymumas su partneriu visada turėtų teikti malonumą abiem, tačiau atslūgus pirmajai aistrai atsiranda nuobodulys ir rutina. Neleiskite, kad rutina sugadintų jūsų santykius ir seksualinį gyvenimą padarytų nuobodų. Tokioje situacijoje jums padės intymūs žaisliukai suaugusiems, kurių pagalba galite suvilioti, nustebinti, suteikti malonumą. Svarbiausia yra teisingai pasirinkti tinkamą modelį, žinoma, pasikonsultavus su partneriu.

Vibratoriai

Galime drąsiai teigti, kad vibratoriai yra pati populiariausia intymių prekių kategorija ir ne tik tarp moterų, bet ir tarp vyrų. Tai įrenginys, kuris gali būti bet kokios formos, su įmontuotu vibraciniu varikliu. Tačiau nebūtina apsiriboti vien erogeninių zonų glamonėjimu. Kiekvieno žmogaus kūnas skirtingai reaguoja į glamones, ir jūs galite atrasti naujų malonumo aspektų. Vibratorių ypač verta įsigyti moteriai, kuri turi problemų su susijaudinimu – jaudinantys prisilietimai lengvai prives ją prie orgazmo.

Dildo

Dar viena itin populiari intymių žaislų kategorija, galinti vienodai sujaudinti vyrus ir moteris. Dildo yra dirbtinis penis, kuris gali būti naudojamas solo masturbacijai ar poriniam seksui. Jei moteris yra vieniša, toks prietaisas sukurs jausmą, kad ji mylisi su tikru žmogumi. Tačiau dildo gali būti sėkmingai naudojama eksperimentams poromis.

Tarp populiariausių yra priskiriami ir šie:

  • Analiniai kamuoliukai – tai kelių kamuoliukų, sujungtų styga, seka;
  • Analiniai vibratoriai yra stimuliatoriai su vibraciniu varikliu. Jie gali tiesiog

paglostyti išangę iš išorės arba pasinerti į vidų, imituodami prasiskverbimą tikru peniu;

  • Analiniai stimuliatoriai yra universalūs žaislai, kuriuos gali naudoti abu

partneriai.

  • Užpakalio kištukai – kamščiai su ribotuvu, skirti nešioti ar ištempti išangę;

BDSM yra atskira kultūra, turinti savo taisykles ir elgesį. Tačiau norint praktiškai pritaikyti kai kuriuos jo elementus, nereikia prisijungti prie kokio nors uždaro klubo. Pakanka pradžiai bent jau nusipirkti porą atributų.

Jums bus lengviau pasirinkti, jei tiksliai suprasite, ko norite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai