Žaidimai  dabar gali būti įsigyjami daug pigiau nei manote

rasytojas avataras

Posted on :

žaidimai

Ketinate pirkti žaidimų kompiuterį, bet matote, kad rinkoje yra per daug didelis pasirinkimas? Iš viso nesuprantate kuo skiriasi vieni kompiuteriai nuo kitų? Labiausiai jums reikia suprasti, kad rinkoje populiarios yra žaidimų konsolės ir PC. Žaidimų konsolės – kompiuteriai, kurie jungiami prie televizoriaus. PC – personalinis kompiuteris t.y. standartinis kompiuteris su atskiru monitoriumi ir jis nejungiamas prie televizoriaus. Kaip bebūtų, žaidimai gali būti žaidimai tiek per vienus, tiek ir per kitus kompiuterius. Ką iš visos reikia apie juos žinoti?

Jeigu esate žali ir apie žaidimų pasaulį neturite jokio supratimo, pirmiausia reikia pabrėžti, kad kompiuterių kainos priklauso nuo kelių aspektų. Tai gali būti modelis, papildomi priedai ir t.t. Jeigu perkate žaidimų konsolę iš antrų rankų, tuomet aišku, kad kaina nebus tokia didelė, kaip prekybos centre. Prekybos centre galite įsigyti tik naujų įrenginius, o jų kainos – ganėtinai nemažos. Aišku, svarbu žiūrėti ką perkate.

Jeigu norisi žaisti žaidimus sąžiningai, tuomet atminkite, kad nevalia jų siųstis iš neaiškių interneto svetainių. Jeigu siųsitės tokius žaidimus, tikėtina, kad užsiimsite neteisėta veikla ir dėl to galite sulaukti bėdų iš teisėsaugos. Nelegalūs žaidimai yra draudžiami statymų. Tai tiesiog autorių teisių pažeidimas ir tiek. Tai tas pats, kas internetu siųsti filmą ir tikėtis, kad nieko blogo nebus.

Žaidimus reikia pirkti, o svarbiausia – jų kainos yra gana aukštos. Priklauso nuo žaidimo, reikia paminėti, kad jie išleidžiami ne visiems kompiuteriams. Pavyzdžiui, kai kurie žaidimai išleidžiami tik vienam modeliui, o kitiems ne. Taip pat turėkite galvoje, kad XBOX Live Gold kaina nėra tokia didelė, žinant ką gaunate už šią narystę. Tai auksinė narystė, kuri skirta tiems žaidimų mėgėjams, kurie naudoja XBOX One arba 360 žaidimų konsoles. Aišku, jeigu kas kartą pirksite žaidimus atskirai, kaina tuomet bus gana nemaža.

Nemaža žaidimų kaina dažniausiai priverčia riboti ir žaidimo laiką. Kai tam tikri žaidimai nusibosta, ne visi gali įsigyti naujus, tuo labiau – naujausius. Tad, atminkite, kad kai kuriuos žaidimus galima pigiau nusipirkti iš specialių parduotuvių. Jose prekiaujama būtent naudotais žaidimais. Žaidimai PC irgi gali būti perkami tokiu principu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *