WordPress šablonai kainuoja vos kelias dešimtis eurų

rasytojas avataras

Jūsų interneto svetainė veikia ant WordPress turinio valdymo sistemos ir domitės naujais dizainais? Dabar WordPress šablonai kuriami atsižvelgiant į naujausius reikalavimus – visi dizainai yra pritaikyti ir mobiliesiems įrenginiams. Jeigu jums reikia tokio dizaino, kuris nekraipytų vaizdo naršant su mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu, tai tuomet reikėtų daugiau dėmesio skirti specializuotų platformų paieškai. Štai jose galima įsigyti gana pigius dizaino šablonus, kuriuos užmauti ant jūsų svetainės bus be galo paprasta. Geriausia tai, kad tokie WordPress šablonai nekainuoja daug – vos kelias dešimtis eurų. Tai kur kas geriau nei leisti šimtus eurų už unikalaus dizaino sukūrimą.

WordPress šablonai dabar gali būti kuriami ir pagal specialius užsakymus, bet tai jums kainuos daugiau.

Ieškantiems naujo dizaino būtina žinoti, kad kreipiantis į privačius programuotojus ir dizainerius, gali tekti išleisti gana nemažą sumą. Ji gali siekti netgi tūkstantį eurų. Kreipiantis dėl unikalaus WordPress šablono sukūrimo, pirmiausia turėsite mokėti pinigus už dizaino suprojektavimą. Tai jums gali kainuoti net kelis šimtus eurų. Paskui jums bus būtina kreiptis į programuotojus, jog jie tą dizainą sukarpytų ir paverstų dizaino tema ir tada vėlgi – už tokį darbą gali tekti atseikėti net kelis šimtus eurų. Geriausia tai, kad specialiose platformose šiuo metu siūlomas be galo didžiulis WordPress šablonų pasirinkimas.

Tos specialios platformos tiesiog siūlo galimybę įsigyti tvarkingą ir naujausius reikalavimus atitinkantį WordPress dizainą už viso labo kelias dešimtis eurų. Vienintelis niuansas yra tas, kad tokius šablonus gali naudoti ir kitų interneto svetainių savininkai. Taip pat paminėti reikia ir tai, kad kai kurios platformos už minėtą mokestį leidžia dizainą naudoti tik vienai svetainei, o tai reiškia, kad jeigu turite ir kitų internetinių projektų, veikiančių ant WordPress platformos, tai jiems irgi turėsite dizainus pirkti iš naujo.

Jeigu jus domina daugkartinio naudojimo WordPress šablonai, tai tuomet ieškokite kitokių platformų.

Perkant WordPress dizaino šablonus reikėtų pabrėžti, kad kitose platformose už atitinkamą mokestį galima įsigyti galimybę rinktis visus dizainus, kurie būtų naudojami įvairiose svetainėse neribotai. Jums tiesiog reikėtų paieškoti tokių platformų ir tiek.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *