Vokietija, Belgija, Olandija – trys šalys, kurias verta pamatyti šią vasarą

rasytojas avataras

Posted on :
,

Senuoju žemynu dažnai vadinama Europa turi ką pasiūlyti, ko dėka praktiškai kiekvienas gali susiplanuoti lūkesčius ir individualius pageidavimus atitinkančią kelionę. Nesvarbu, ar jums labiau patinka poilsis prie šiltos jūros, kalnų žygiai ar miesto šurmulis – Europoje rasite daugybę vietų, į kurias galėsite sugrįžti. Tačiau nepamirškite, būtina gerai suplanuoti savo kelionę, kurios pasisekimas 50 procentų priklauso nuo transporto pasirinkimo, kuriuo žadate vykti https://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/

Vokietija

Ieškant įdomių vietų, verta aplankyti artimiausius vakarų kaimynus – Vokietiją. Savo akimis pamatysite daugybę gražių miestų ir miestelių, pilnų senųjų laikų pėdsakų, su nuostabia architektūra ir patirsite vietinės gamtos grožį. Gerai pasirinkus maršrutus, kelionės metu galėsite grožėtis kraštovaizdžiu, aplankyti nuostabius pastatus, pailsėti idealiai tinkančiose aktyviam poilsiui vietose.

Belgija

Nedidelė Europos šalis Belgija vilioja ne tik puikiu šokoladu ir virtuve, bet ir žavingais miesteliais, gamtos peizažais bei architektūra. Antverpenas, Briugė, Gentas, Briuselis arba dviračių maršrutas ežero viduryje – tai Belgijos siūlomų lankytinų vietų pradžia.

Tarp didžiausių lankytinų vietų Briuselyje, žinoma, yra garsioji Turgaus aikštė (Frote Markt arba Grand Place), taip pat garsusis besišlapinantis Manneken Pis fontanas, ikoninė Šv. Mykolo ir Šv. Guduli, Galeries Royales Saint Hubert prekybos centras, gigantiškas Cinquantenaire parkas ar garsusis Atomium geležies krištolo modelis. Briuselyje galite lengvai aplankyti vieną iš žinomų muziejų arba tiesiog paklaidžioti po miestą ir apsipirkti.

Olandija

Olandija turistams pirmiausia asocijuojasi su vėjo malūnais, atviru Amsterdamu ir dviračiais. Olandija, graži šalis su daugybe paminklų ir įdomia kultūra, kuri savo „aukso amžiuje“ buvo viena svarbiausių šalių pasaulyje. Iki šiol daugelyje miestų galime išvysti gražias rotušes, turtingų to laikotarpio pirklių pastatus ar olandų meistrų tapytus paveikslus. Tačiau Olandijos grožis – ne tik nuostabus miestai ir miesteliai, bet ir kaimas bei gamta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *