Viskas, ką turėtumėte žinoti apie koučingo specialistus

rasytojas avataras

Posted on :

             Labai lengva susipainioti dėl visų „dalykų“, susijusių su instruktavimu. O formalus akreditavimo procesas yra brangus ir atimantis daug laiko. Nepriklausomai nuo jūsų patirties lygio, šiuose vaizdo įrašuose aprašoma, ką iš tikrųjų reikia padaryti efektyviai, jei ketinate išsiskirti kaip sumanus treneris (arba koučingo vadovas), kuris daro ilgalaikius ir vertingus pokyčius.

             Tarptautinė koučingo federacija profesionalų koučingą apibūdina kaip „bendradarbiavimą su klientais mąstyti skatinančiame ir kūrybingame procese, kuris įkvepia juos maksimaliai išnaudoti savo asmeninį ir profesinį potencialą“. Verslo pasaulyje tai yra bendradarbiavimas, kurio metu darbuotojai ir vadovai gali ugdyti naujus įgūdžius, sukurti aiškų karjeros kelią ir pagerinti savo veiklą padedami sertifikuoto trenerio. Galima rinktis iš daugybės skirtingų instruktavimo formatų, įskaitant: grupinį instruktavimą, individualų mokymą ir net mokymą internetu arba neprisijungus. Vienas iš koučingo formatų skirtumų yra tarp individualaus koučingo ir kolektyvinio arba grupinio koučingo. Skirtumas tarp šių dviejų tikrai priklauso nuo tikslo, kurį norite pasiekti. Jei norite padėti gerai dirbančiam asmeniui, naujam vadovui ar vadovui tobulinti minkštuosius įgūdžius arba įveikti tam tikras problemas, su kuriomis jie susiduria darbo vietoje, individualus instruktavimas yra geriausias. Ypač pastarojoje situacijoje norėsite, kad asmuo jaustųsi patogiai ir būtų atviras pokyčiams. Tai galima pasiekti tik 1 prieš 1 nustatymu.

             Jei norite sėkmingai įgyvendinti platesnius pokyčius savo organizacijoje, nesvarbu, ar išgyvenate organizacijos perėjimą, ar norite pagerinti įvairovę ir įtraukties visoje organizacijoje, kolektyvinis koučingas padės formuoti požiūrį ir mentalitetą ta pačia kryptimi. Skiltyje „Kada jūsų organizacijai reikalingas profesionalus koučingas“ pakalbėsime apie skirtingus profesionalaus koučingo tikslus? Tačiau nesvarbu, ar tai būtų vienas prieš vieną, ar kolektyvinėje grupėje, procesas retai nukrypsta nuo pagrindinio profesionalaus verslo koučingo tikslo ir apibrėžimo – ty maksimaliai padidinti potencialą per mąstymą skatinantį ir kūrybingą procesą. Daugiau informacijos galite rasti alcauskas.lt .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *