Viskas, ką reikia žinoti apie priešgaisrinių vartų gamybos procesą

rasytojas avataras

Posted on :
,

Jei įprastos durys yra skirtos patikimai apsaugoti namą nuo pašalinių asmenų įsiskverbimo, tai šiuolaikinės priešgaisrinės durys atlieka dar daugiau funkcijų. Dėl ypatingo dizaino ir specifinių medžiagų jos tampa veiksminga kliūtimi atvirai ugniai. Priešgaisrinės durys suprojektuotos taip, kad kuo ilgiau uždelstų liepsnos įsiskverbimą į patalpas, tai leidžia laiku evakuotis iš pastato arba laukti reikiamos pagalbos.

Pagrindinis priešgaisrinių vartų reikalavimas yra pakankamas gaminio atsparumo ugniai lygis. Jis parenkamas individualiai, atsižvelgiant į buitinių ar pramoninių patalpų specifiką. Atsparumo ugniai lygis reiškia durų ar bet kurios kitos pertvaros gebėjimą išlaikyti savo pradines savybes veikiant itin aukštai temperatūrai.

Pagrindinės gerų priešgaisrinių durų savybės yra:

  • stiprumas,
  • stabilumas,
  • specifinis atsparumas ugniai,
  • automatinis uždarymas

Konstrukcija nuo standartinių gaminių skiriasi atsparumo ugniai riba – skaitinė charakteristika, nurodanti minimalų laiką minutėmis, per kurį gaminys išlaiko savo veikimo ir stiprumo charakteristikas veikiant atvirai liepsnai ir aukštai temperatūrai. Gaminant vartus, naudojami šaltai valcuoti plieno lakštai, plieniniai profiliai, nedegi izoliacinė medžiaga, pagrįsta bazalto siūlais, ir termiškai besiplečiančios tarpinės, kurios užtikrina patalpos sandarumą gaisro metu nuo toksiškų dūmų ir karšto oro.

Renkantis priešgaisrinius vartus, ne visada turėtumėte vadovautis finansiniais kriterijais. Daug teisingiau pirmiausia atkreipti dėmesį į specializuotas charakteristikas, pavyzdžiui, atsparumo ugniai ribą.

Ugniai atsparių vartų gamyba

Priešgaisrinių vartų užpildymas yra labai svarbus atsparumui ugniai ir kitoms eksploatacinėms savybėms. Tai šilumą izoliuojanti medžiaga, esanti varčios ir rėmo vidinėje dalyje.

Norint, kad priešgaisriniai vartai atliktų savo paskirti, jiems keliami privalomi reikalavimai.

  • Vartai turi būti pagamintos iš lakštinio plieno.
  • Užpildas yra ugniai atspari medžiaga.
  • Visos spynų dalys ir kiti priedai turi būti pagaminti iš ugniai atsparaus metalo.
  • Priešgaisrinių vartų spyna turi turėti skląstį ir svirties rankeną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *