Viskas, ką būtina žinoti įsigyjant vestuvinius žiedus sužadėtiniams

rasytojas avataras

Posted on :

Vestuvės ir joms skirti žiedai yra du neatsiejami objektai. Juk be vestuvių nebus vestuvinių žiedų, o be pastarųjų neįvyks ir vestuvių šventė. Tai tikrai unikalus ir vienetinis mūsų gyvenime renginys, kuriam visuomet skiriame ypatingą dėmesį ir norime, kad viskas kuo puikiausiai susiklostytų. Tad būtina atkreipti dėmesį ne tik, kokius drabužius dėvėsite vestuvių dieną, bet ir kokius žiedus pasirinksite. Taigi turite įsidėmėti, ką būtina žinoti įsigyjant vestuvinius žiedus.

Patarimų bei pasisakymų, kuo geltono aukso žiedai yra pranašesni už balto aukso vestuvinius žiedus rasite nemažai. Taip pat vos kelių minučių eigoje sužinosite ir koks dydis reikalingas Jūsų bevardžiui pirštui arba kokia yra vestuvinių žiedų kilmė. Rašyti apie pirštus visą gyvenimą puošiančius papuošalus galima labai daug ir ilgai, bet susižadėjusiai porai renkantis vestuvinius žiedus reikia atsiminti, kad jie lydės Jus dar ne vieną dešimtmetį, todėl turite nuspręsti, kokio dizaino bei stiliaus papuošalų norėsite.

Vienos poros nori, kad vyro bei moters vestuvinis žiedas būtų idealios analogiškos formos bei rašto. Tuo tarpu kiti siekia pabrėžti kiekvieno asmens individualumą ir dažniausia moteris renkasi subtilesnį žiedo variantą, o vyras nori masyvesnio. Žinoma, būna ir išimčių, kai dailiosios lyties atstovės savo vestuvinį žiedą siekia nusagstyti briliantais, o vyrams jie neteikia jokių sentimentų ir ketina įsigyti žiedą, kuris yra minimalaus dizaino bei tinka prie jo klasikinio stiliaus.

Numatę vestuvinių žiedų stilių turėsite apsispręsti ir iš kokio metalo jie bus pagaminti. Kadangi šiuolaikiniai juvelyrai yra visuomet atviri Jūsų idėjoms bei mintims, tai norus išsakykite meistrui ir kartu surasite bendrą sprendimą, kaip atrodys Jūsų būsimi papuošalai. Daugelis renkasi klasikinius iš aukso pagamintus žiedus, kurie visuomet simbolizuoja ilgaamžiškumą bei komfortiškai pagamintas modelis užtikrina patogumą kasdien su galimybe neleisti pirštams papildomai prakaituoti.

Aptarę su mylimuoju, kokie bei iš ko pagaminti bus Jūsų vestuviniai žiedai, turėsite nuspręsti ir kiek šiems papuošalams galėsite skirti pinigų. Taigi apsibrėžkite galimą išleisti biudžetą ir jį žinodami galėsite žinoti, ar pirksite vestuvinius žiedus masinės gamybos juvelyrinėje parduotuvėje, ar vis dėlto galėsite sau leisti juos užsakyti pas juvelyrą ir kokius papildomus papuošimas ar detales, graviravimą pasirinksite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *