Virtuvės reikmenys: kaip pasirinkti, reikmenis stilingai ir funkcionaliai virtuvei?

rasytojas avataras

Posted on :
,

Virtuvėje, kur praleidžiate daug laiko, labai svarbu ne tik gražūs ir patogūs baldai, bet ir kiekviena smulkmena, kuri padeda maisto gamyboje ir procesų organizavime šioje zonoje. Todėl ir virtuvės reikmenys yra labai svarbūs. Tačiau kaip pasirinkti tokius, kurie būtų ir patogūs, ir funkcionalūs, ir stilingi.

Kokie virtuvės reikmenys turi būti kiekvienoje virtuvėje?

    • Pjaustymo lentelės. Labai svarbus elementas kiekvienoje virtuvėje. Jeigu norite, kad gaminti maistą būtų patogu, namuose turėkite bent kelių skirtingų dydžių pjaustymo lenteles. Taip galėsite pasirinkti kiekvieną kartą labiausiai tinkamą. Be to, stilingos pjaustymo lentelės gali tapti dailiu stalo papuošimu arba serviravimo indu.

    • Stalo įrankiai. Didžiulis dėmesys turėtų būti skiriamas stalo įrankiams. Šie virtuvės reikmenys yra labai svarbūs kiekvienoje virtuvėje. Norėdami sukurti stilingą virtuvę, pasistenkite, kad visi stalo įrankiai būtų vienodo modelio. Jeigu matote, kad dažnai naudojate daugiau nei vieną įrankių komplektą, geriau nusipirkite du vienodus, nei pirkite papildomus įrankius atskirai.

    • Serviravimo indai. Serviravimo indai labai padeda ruošiant stalą. Į juos patogus sudėti padažus, salotas, užkandžius. Serviravimo indai dažniausiai yra ne tik funkcionalūs, bet ir labai stilingi. Virtuvės reikmenų parduotuvėje galima rasti medinių, porcelianinių, stiklinių stalo serviravimo indų, tinkančių įvairioms progoms

    • Pagalbiniai prietaisai. Kiekvienoje virtuvėje anksčiau ar vėliau atsiranda tokie pagalbiniai prietaisai kaip galąstuvas, prieskonių malūnėlis, česnakų smulkintuvas. Tokie pagalbiniai prietaisai praverčia kasdien, nors kartais juos įsigyjame daug vėliau, nei pagrindinius virtuvės reikmenis.

Kaip sukurti stilių virtuvėje?

Visi norime turėti stilingas virtuves, tačiau retai kada pagalvojame, kad tam stiliui sukurti svarbi kiekviena smulkmena. Virtuvės reikmenys – taip pat. Daugybė žmonių nesuka dėl to galvos ir perka reikmenis tada, kada atsiranda poreikis, nei neskirdami dėmesio jų stiliui ir dizainui. Tačiau jeigu norite, kad Jūsų virtuvė būtų stilinga ir jauki, rinkitės tokius reikmenis, kurie dera vienas prie kito. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų virtuvėje vyrauja mediniai reikmenys, tai kiekvieną papildomą pirkinį stenkitės rinktis tokį, kad šis derėtų jau prie esamų.

Žinoma, idealiausiai būtų, kad visi stalo įrankiai, pjaustymo lentelės, cukrinės ir kiti virtuvės elementai būtų iš vienos kolekcijos, tačiau tokį platų virtuvės reikmenų pasirinkimą iš vieno gamintojo rasti gali būti labai sudėtinga. Todėl geriausia laikytis tam tikro stiliaus, kad atsisėdus prie stalo ar esant virtuvėje, akių neblaškytų skirtingos spalvos ir dizainai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai