VIN ataskaitos privalumai

rasytojas avataras

Kiekvienam žmogui, kuris perka naudotus automobilius yra rekomenduojama įsigyti ataskaitą. Ataskaitos suteikia mums nemažai informacijos, su kuria kur kas lengviau nuspręsti ar automobilis mus tikrai domina. Turėdami ataskaitą, nusiderėti kainą mums tampa kur kas lengviau. Sužinosime ar pardavėjas neslepia kokios nors informacijos nuo mūsų.

Ar kada nors pastebėjote, kad miestuose važinėja daugiau naudotų automobilių, o ne naujų? Tai yra dėl didelių kainų skirtumo, nes naudoti automobiliai yra kur kas pigesni. Tačiau pirkdami naudotą automobilį, mes niekada nežinome kokie remontai mūsų gali laukti. Kokia yra jos praeitis. VIN patikra mums gali suteikti tokią informaciją už neįtikėtinai mažą kainą.

Rinkoje vis daugiau atsiranda žmonių, kurie nori parduoti automobilį už brangiau negu jį pirko. Tokie žmonės yra vadinami transporto priemonių perpardavinėtojai, kurie iš to uždirba. Jie jums niekada nepasakys už kiek transporto priemonė yra nupirkta, ir kokius gedimus ji turėjo.

Turėdami ataskaitą, jūs galite sužinoti plačios informacijos apie jos praeitį. Pamatysite kokia yra reali rida šiuo momentu. Kiekvienų metų ridos ataskaita, kurioje bus rašoma, kiek kuriais metais buvo įsukta kilometražo. Reikia pagalvoti ir apie tai, kad dažnai pasitaiko automobiliai, kurių ridos būna atsuktos net kelis kartus. Jeigu rida buvo atsukinėjama, jūs išvysite kuriais metais ji buvo atsukinėjama. Sužinosite nuo kokios iki kokios ji buvo atsukta.

Dauguma vengia automobilių, kurie savo praeityje turėjo eismo įvykių. Kadangi mes nežinome kaip automobilis buvo remontuojamas, o gal jis buvo taisytas pačiomis pigiausiomis dalimis pas ,, Ecka“ garaže. O gal būt jis nepilnai buvo remontuojamas? Ir yra kėbulo dalių kurios nesuremontuotos , tačiau mes to nematome? Ataskaitoje jūs pamatysite, kuriais metais automobilis turėjo avarijų arba į jį buvo įvažiuota. Taip pat bus parodyta suma, kokią draudimo kompaniją įvertino kaip žalą. Ir kuriais metais tai įvyko. 

VIN ataskaitos privalumai yra labai dideli, dėl plačios informacijos. Apie teikiamą naudą mes galėtumėme pasakoti ir pasakoti. Tačiau siūlome jums išbandyti ir sužinosite viską patys. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leis jums lengviau apsispręsti ar jus tikrai domina transporto priemonė. Gausite taip pat informacijos ar jis nebuvo taksi, ar nėra paieškomas policijos, kokia yra originali rida, patarimai ką tikrinti prieš perkant. Sužinosite net kokias ,, ligas” jūsų norima transporto priemonė turi. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *