Vietos, kurias verta aplankyti Graikijoje

rasytojas avataras

Posted on :
,

Nusprendę vykti į Graikiją, tikrai nenusivilsite. Graikija garsėja savo įspūdingu kraštovaizdžiu, architektūra, paplūdimiais, nuostabiu saulėtu klimatu ir akį traukiančiu istoriniu palikimu. Todėl Graikija yra puikus pasirinkimas jūsų atostogoms. Čia galite rinktis tiek poilsinės, tiek pažintinės kelionės tipus, arba derinti juos tarpusavyje. Kokį kelionės tipą pasirinkti, priklauso nuo jūsų poreikių. Vieniems labiau patinka poilsis ir ramaus laiko leidimas paplūdimyje, kiti mėgsta aktyviai leisti laiką ir aplankyti kuo daugiau naujų vietų.

Graikijoje yra daugybė nuostabių lankytinų vietų. Susidaryti lankytinų vietų sąrašą galite ir patys, jeigu mėgstate planuoti ir mėgautis naujų vietų atradimu. Tačiau neretai turistai vykdami į Graikiją pirmiausia nori aplankyti pačias populiariausias ir garsiausias lankytinas vietas. Taigi, apžvelkime kokios yra turistų vienos iš lankomiausių ir mėgstamiausių vietų Graikijoje:

Santorini sala. Ji yra viena romantiškiausių ir gražiausių vietų Graikijoje. Santorinyje galima pasimėgauti saulės voniomis ir maudynėmis juodo vulkaninio smėlio paplūdimiuose pietinėje ir rytinėje pakrantėse. Taip pat pasivaikščioti po stulbinančio grožio mažus miestelius siauromis gatvelėmis, kurie garsėja baltais nameliais ir mėlynais stogais.

Kreta. Tai didžiausia Graikijos sala, kuri yra apsupta net keturių jūrų. Kreta itin garsėja įspūdingo grožio paplūdimiais ir garsiomis lankytinomis vietomis, tokiomis, kaip: Balos lagūna, Dzeuso ola, Chanijos miestelis, Samarijos tarpeklis, Knoso rūmai. Norint aplankyti kuo daugiau lankytinų vietų, patariama išsinuomoti automobilį.

Korfu. Ši sala jau spėjo užkariauti daugelio turistų širdis. Ši vieta gali pasigirti nuostabiais paplūdimiais, įlankomis ir jaukiais kurortiniais miesteliais. Čia vyrauja kontrastinga gamta ir nuostabūs vaizdai. Korfu garsėja tokiomis lankytinomis vietomis, kaip: Achileono rūmai, Angelokastro pilis, Paleokastritsa miestelis, Perithia kaimelis, Korisijos lagūna bei daugeliu kitų.

Atėnai. Tai Graikijos sostinė, kurioje gausu istorinių vietų, todėl traukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Vienos lankomiausių vietų Atėnuose yra šios: Akropolis ir jo muziejus, Dzeuso šventykla, Parlamento rūmai, Herodo Atiko Odeonas (įspūdingas teatras), Likavito kalva.

Mikonos sala. Ši sala yra mėgiama turistų dėl savo nepaprasto gamtos grožio, paplūdimių ir vandens pramogų. Mikonos saloje turistai dažnai aplanko tokias vietas, kaip: Mažasis Venecijos kvartalas, Mikonos vėjo malūnai, Elia paplūdimys, Armenistis švyturys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *