Vienas geras įmonių katalogas geriau nei šeši pusėtini

straipsniai avataras

Posted on :

įmonių katalogasStraipsnių antraštės… Su jomis galima sutikti arba ne. Taip ir šio straipsnio pavadinimas. Vienas geras įmonių katalogas geriau nei šeši pusėtini – teiginys, kai kuriems patiksiantis, kitus paskatinsiantis pamąstyti, o treti paprieštaraus suformuluotai antraštei.

Akivaizdu, kad geras tikrai geriau nei blogas. Skamba tarsi iš filosofinio veikalo? Galbūt, tačiau suprantama nesunkiai. Bet ar vienas gali prilygti šešiems? Juk šeši pusėtini – tai tarsi šeši po pusę; vadinasi – trys (6 x 0,5 =3). O vienas katalogas prieš tris sunkiai atsilaikytų… Logiška tik iš pirmo žvilgsnio. Neskubėkite sutikti, kad vienas – blogiau (ar mažiau) nei trys. Tuoj paaiškinsime.

Ne viskas paremta matematika

Ne visi dalykai aiškinami remiantis matematika.

Klystama, jei manoma, kad šeši abejotini katalogai yra vertesni pasitikėjimo už vieną puikų. Palyginkime įsivaizduojamus įmonių katalogus – A prieš B, C, D, E, F, G.

B kataloge randate reikiamą įmonę. Susisiekiate. Pasirodo, numeris neteisingas. Einate į kitą katalogą – C. Čia išvis nerandate tokios įmonės. Ką gi, keliaujate į D. Aptinkate panašų pavadinimą, bet iš kur galite žinoti, ar tai ta pati įmonė, ar visai kita?.. Bandote laimę toliau. Katalogas E. Ech, svetainė neveikia. Toliau – E. Kas per painiava? Svetainės išdėstymas toks, kad nė su žiburiu nerastum nei rekvizitų, nei dar bala žino ko… Ir galiausiai G. O, pagaliau! Įmonę radote, pabandote paskambinti nurodytu numeriu – signalas geras, kitame laido gale pasigirsta „laba diena“.

Nusibraukiate devynis prakaitus. Šypsotės, kad pavyko atkapstyti aktualius rekvizitus, bet… pavargote ir nei pavalgyti nespėjote…

Kad nereikėtų braukti devynių prakaitų

O štai svetainėje, kurią šiame pavyzdyje įvardijome raide A, būtumėte viską radę be jokio vargo, nes tai – visapusiškai geras įmonių katalogas. Tai neabejotinai reiškia, kad vienas įmonių katalogas gali būti daug kartų naudingesnis už šešetą pusėtinų.

Taigi, tikriausiai įrodėme, kad kartais vienas geriau nei šeši. Tačiau tam, kad įmonių katalogo nauda būtų didelė, kūrėjams tenka padirbėti iš peties. Užtat lankytojai gali kuo patogiausiai naršyti ir rasti konkrečiu metu reikalingą informaciją.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai