Vestuvių metinių dovanos: kuo nustebinti mylimą žmogų?

rasytojas avataras

Posted on :
close up photo of gift boxes with greeting card
Photo by Pixabay on Pexels.com

Vestuvių metinės yra labai svarbi šventė. Tai dviejų žmonių data, kuri kiekvienais metais primena apie dar vienus santuokoje nugyventus metus, dar labiau sustiprėjusį ryšį ir dar daugiau kartu patirtų patirčių. Tad jeigu Jums trūksta vestuvių metinių dovanos, štai keli pasiūlymai, kurie tikrai gali būti naudingi.

Dovana pagal metų skaičių

Kiekvienos vestuvių metinės turi savo simboliką ir prasmę. Pavyzdžiui, pirmosios metinės vadinamos popierinėmis, todėl jų metu labai populiarios vestuvių metinių dovanos iš popieriaus. Tokioms metinėms puikiai tiks nuotraukų albumas, knyga, o gal meilės laiškas ar kalendoriaus lapelis su Jūsų vestuvių diena.

Priklausomai nuo to, kokios laukia vestuvių metinės, galima parinkti ir dovaną. Pavyzdžiui, kai švenčiamos varinės metinės, gali tikti varinė pasaga, kai perlinės – perliniai papuošalai, o kai vaisinės – skanus desertas. Svarbiausia, kad dovana būtų parinkta su prasme, o ją įteikiant, pristatoma jos idėja.

Asmeniškos dovanos

Labai populiarios įvairios asmeniškos dovanų idėjos vestuvių metinėms. Pavyzdžiui, jeigu dovanos ieško vyras, puikiai tik papupšalai su vestuvių data arba Jūsų abiejų inicialais. Graži dovanos idėja yra pakabukas su vardu, žiedas su išgraviruotais meilės žodžiais. Tokios dovanų idėjos puikiai tiks ir tuomet, kai dovanos ieško žmona. Vyrui metinių proga galima dovanoti piniginę su jo inicialais arba vardu, darbo knygą, pagamintą būtent jam.

Naujos patirtys

Kai švenčiamos vestuvių metinės – dovanos nėra svarbiausia, apie ką reikėtų galvoti. Tačiau tokia proga yra puikus būdas praturtinti kartu patirtų patirčių bagažą. Todėl puiki dovana gali būti kažką naujo patirti kartu. Pavyzdžiui, per vestuvių metines leiskitės į kelionę ir pasimėgaukite buvimu tik dviese. Išbandykite ekstremalias pramogas, kurių metu taip pat patirsite neišdildomų įspūdžių. O taip pat labai populiarios vestuvių metinių idėjos yra įvairios degustacijos, kurios taip pat leis pasimėgauti ne tik buvimu kartu, bet ir patirti naujų pojūčių. Leiskitės į gurmaniškus atradimus, išbandykite ekstremalias pramogas arba pažinkite neatrastas vietas kartu ir pamatysite, kad tai bus vienos įsimintiniausių vestuvių metinių.

Poilsis

Labai populiarios vestuvių metinių dovanos yra susijusios su poilsiu. Jeigu nežinote, ką padovanoti mylimam žmogui, dovanų idėjos vestuvių metinėms gali būti susijusios su atsipalaidavimu, sveikatinimo ir SPA paslaugomis. Masažai, vandens pramogos, pirtys, saunos, įvairūs pilingai ar kitos SPA procedūros gali būti puiki idėja, ieškant  metinių dovanos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai