Vestuviniai žiedai – griaunami trys vis dar gajūs mitai

rasytojas avataras

Istorija sako, kad vestuviniai žiedai žmonijoje egzistuoja jau ne vieną tūkstantį metų ir vis dar atlieka tą pačią svarbiausią funkciją – amžinos meilės simbolio. Išsirinkti vestuvinius žiedus nėra jau taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Šie papuošalai visame mūsų margame pasaulyje yra pagrindinis vestuvių ceremonijos akcentas, kuris sujungia dviejų žmonių likimus. Reikšmė ir mintis tikrai ypatinga. Dėl šios priežasties svarbiausi meilės simboliai suteikia didžią prasmę vestuvių ceremonijai, pažymint dar gilesnius žmogaus jausmus bei amžiną įsipareigojimą vienas kitam.

Visų pirma galime sugriauti vis dar gajų mitą, kad vestuviniai žiedai yra reikalingi tik moterims. Žiedų reikšmę trumpai aptarėme, bet dar galime akcentuoti kad šie papuošalai, kurie išskirtinai sukurti porai yra ne veltui apvalios formos. Ji simbolizuoja ratą, kuris sukasi ratu ir taip visam gyvenimui sujungia du žmones. Dėl to žiedai nėra tik rankos piršto papuošalas, bet visgi labiau simbolis, kurį turi nešioti abu vienas kitą mylintys žmonės.

Yra manančių, kad vestuvėms skirti žiedai turi būti labai brangūs. Tikrai ne. Žinoma, šių meilės simbolių vertė svyruoja nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių, bet kiekvienas juvelyras gali sukurti ne tik Jūsų poreikius, bet ir biudžetą atitinkančius žiedus. Nors visi jų sukurti kūriniai yra juvelyriniai dirbiniai, bet kainos rėžiai taip pat gali būti labai platūs. Taigi pasiūla vestuvinių žiedų yra plati ir kiekviena pora gali rasti tinkamą variantą, kuris atitinktų jų finansines galimybes. Turint labai mažą biudžetą teks rinktis masinės gamybos žiedus. Jie gali būti ne tokie kokybiški, unikalūs ar ilgaamžiai. Prekės vertė visgi atspindi jo kokybę (žiedai irgi dėvisi), patogumą bei kitus, tokius svarbius juvelyrikai niaunsus.

Jeigu girdėjote, kad vestuviniai žiedai būna tik iš geltono aukso, tai Jus nuvilsime arba atvirkščiai – pradžiuginsime. Šiandien juvelyras profesionalas gali pasiūlyti Jums sukurti vienetinius vestuvinius žiedus iš balto ar raudono aukso. Kartais galimos ir kombinacijos iš kelių lydinių. Pasirinkimų – labai daug. Norėsite, žiedai galės būti nebūtinai ir auksiniai. Galima juos dekoruoti bei puošti įvairiais brangakmeniais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *