Vėliavų gamintojai su kūrybiniu polėkiu ir nestandartiniu požiūriu

rasytojas avataras

Posted on :

flagmanasSkambutis iš potencialaus kliento: “Sveiki, pagaminsit man kėdes?” Gal ir kiek keistas klausimas tiems, kas specializuojasi vėliavų ir reklaminių tekstilinių spaudos gaminių gamyboje. Ir daugelis greičiausiai būtų atsakę: “Ne, mes vėliavas gaminam, o ne kėdes.” Bet ne mes. Nes mums kiekviena užduotis – tai galimybė patobulėti ir išmokti ką nors naujo. Tad kėdes mes pagaminom – didelį kiekį, greitai ir kokybiškai. Paprasčiausiai kėdės buvo lengvai sulankstomos, su tekstiline sėdimąja dalimi ir priminė pliažo gultus. Ir dabar siūlome šiuos gaminius visiems klientams.

Yra du būdai, kaip žiūrėti į savo darbą – kaip į būtinybę ir kaip į pramogą. Ir visada gali rinktis, ar atkentėti dieną darbe skaičiuojant minutes iki darbo pabaigos ar tiek save sudominti, kad jokie laikrodžiai tau nebesvarbūs. Taip ir pas mus – mūsų veikla gali būti tiesiog vėliavų štampavimas arba tai gali būti puikiausia kūrybinė dirbtuvė, kurioje gimsta spaudos gaminiai, kuriuos vėliau išvysta plačioji visuomenė. Mes renkamės antrąjį variantą. Todėl ypač smagu sulaukti klientų, kurie yra lankstūs ir mielai priima visus mūsų pasiūlymus. Dirbame ne vienerius metus, tad intuityviai jaučiame, ko reikia klientui ir ką galime padaryti dar geriau nei jis įsivaizdavo. Paprastai didžioji dalis žmonių ateina su gana standartiniais prašymais ir nori gana įprasto formato, ramių spalvų ir nepriekaištingos kokybės. Dėl kokybės nesiderame niekada – kokybė turi būti pati aukščiausia. Tačiau standartinės formos ir nuosaikios spalvos potencialiai turi mažiau sėkmės nei kūrybiški, ryškūs ir drąsūs sprendimai. Todėl nuolat ieškome naujausių tendencijų užsienyje ir stengiamės juos atvežti į Lietuvą. O klientams, kurių tikslas išsiskirti, parduoti, atkreipti dėmesį padedame tai pasiekti. Vėliava – bene geriausiai matomas spaudos formatas lauke.

Plevėsuojančios, apšviestos vėliavos yra itin gerai pastebimos, reprezentatyvios ir efektyvios reklamos prasme. Klientams drąsiai siūlome rinktis reklamines vėliavas net jei neturite nei finansinių, nei fizinių galimybių įsirengti stacionarius vėliavų laikiklius ir stiebus. Mes galime pasiūlyti mobilius vėliavų stovus, pakėlimo sistemas, laikiklius bei visus reikalingus priedus. Be to, gaminame ir mobilius stendus bei sieneles, kurios yra lengvai transportuojamos, yra ilgaamžės ir itin patvarios, tad galėsite jas vežtis į parodas, renginius ir pristatymus. Mūsų tikslas yra taupyti klientų laiką ir suteikti jiems maksimaliai kompleksišką paslaugą, kad klientams nereiktų kreiptis dar į vienus tiekėjus dėl tos pačios užduoties užbaigimo. Taip, mes tikrai mėgstame savo darbą. Todėl kviečiame jus nedvejoti ir pasitarti su mumis – tikrai padėsime rasti sprendimą ir pasiūlyti reklamos sprendimus jūsų verslui, įmonei ar organizacijai.

www.flagmanas.lt

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai