Vasariškos pramogos

zawe avataras

Posted on :

Visi mes karštligiškai laukiame vasaros ir…jos sulaukus svajojame, kad ji tęstųsi dar labai ilgai. Laukdami planuojame ir vis galvojame, kada ir kur būsime, ką veiksime, kaip pramogausime… Tačiau, artėjant saulėtai šiltajam metų laikui – užklumpa abejonės… Juk norisi, kad gerai pailsėtų ir vyras, ir moteris, ir vaikai. Tokiu atveju geriausia yra išsiaiškinti ir parinkti pramogas, kurios patiktų visiems ir atskirai kiekvienam. 

Kaip leidžia laisvą laiką moterys?

Prisiminkite, kaip dažniausiai yra iliustruojama poilsiaujanti moteris? Jūra, pliažas, saulė, kokteilis, gultas ir jame gulinti nuostabiai besišypsanti deivė su neapsakomo grožio maudymosi kostiumėliu (kurį tikriausiai labai ilgai rinkosi!). Tikrai taip ir būna. Žinoma, dar ji gali ramiai, iš lėto, plaukioti irklente mėgaudamasi kraštovaizdžiais ar tiesiog vaikštinėti…

Kaip dar galime įsivaizduoti jos poilsį? Savaime aišku – SPA procedūros! Pasakiškai nuostabiai atsipalaidavusi moteris yra nepriekaištingai geros nuotaikos. Tiesiog skrajojanti karalienė! Tad be tokių procedūrų negalima apsieiti!

O po įvairiausių grožio terapijų ir masažų, (kurie, beje, patinka ir vyrams!) – labai gera pabūti gamtoje ir visiems kartu pasimėgauti vakariene. Visa tai įmanoma „Harmony park“. Čia ypač mėgsta pramogauti vaikai, tad šeimai ši vieta kaip tik!

Koks vyrų laisvalaikis?

Kai Jūsų, mielosios, norai išpildyti – pats laikas pagalvoti apie savo mylimuosius. Juk jie irgi nori vasarą kaip reikiant papramogauti! Gal net vertėtų pradžiuginti jį staigmena? Jūsų galvoje turbūt jau knibžda klausimėlis – kaip gi vyrai leidžia savo laisvą laiką… Tikriausiai abejojate, ką būtent rinktis…

Šalin abejones. Juk Jūs puikiai pažįstate savo vyrą kaip niekas kitas, tad žinote, ko jis norėtų. Prisiminkite, gal jis kažką yra minėjęs ar tiesiog pagal charakterį (pvz., ramus ar ekstremalas), kas galėtų jam patikti? Pagalvojote? Puiku, tuomet belieka peržiūrėti, kokios yra dovanos vyrams, kurios skirtos vasarai. Galėsite iš karto išrinkti ir įteikti jam vasarišką pramogą. Ar net nuvežti jį, pvz., į vandenlenčių parką, kad pajustų vėją, bangas ir adrenalino jauduliuką, apie kurį, visai tikėtina, ilgai svajojo! 

Galima užtikrintai teigti, jog Jūsų vasariškos pramogos bus pačios geriausios! Juk malonumas ir poilsis žymiai geresnis, kai visos pusės yra patenkintos. Tokią vasarą Jūs įsiminsite ilgam, nes ji Jums be galo patiks! 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai