Vandens filtrai ir jų tipai

rasytojas avataras

Posted on :

Vandens filtrai naudojami tam, kad išgaunamas  vanduo būtų kokybiškas, skanus, be priemaišų ir nekeltų pavojaus žmonių sveikatai. Priklausomai nuo ko reikia išvalyti valyti vandenį, naudojami skirtingų tipų filtrai. Visi jie valo vandenį, tačiau vieni skirti privatiems vartotojams, kiti naudojami pramonėje. Filtrai gali būti įvairių dydžių ir galingumų, todėl jeigu Jums reikalingas filtras, geriausia iš anksto jais šiek tiek pasidomėti, tačiau prieš perkant kreiptis į profesionalius konsultantus, kurie padės išsirinkti reikalingus filtrus.

Nugeležinimo filtrai

Vieni populiariausių filtrų, naudojamų tiek privačiame sektoriuje, tiek versle ar gamyboje. Tačiau dažniausiai jie reikalingi naujakuriams, privačių namų savininkams, kai įrenginėjamas vandens gręžinys. Tam, kad vanduo į namą atkeliautų jau švarus ir būtų tinkamas vartoti, statomi tokio tipo vandens filtrai. Jų funkcija yra pašalinti vandenyje esančios geležies kiekį, kai jo yra per daug. Išvalytas vanduo neturi nemalonaus kvapo, yra skaidrus ir saugus.

Minkštinimo filtrai

Dar viena dažna problema, su kuria kartais tenka susidurti įvairiais atvejais – tai vandens kietumas. Kietas vanduo kelia pavojų turimai technikai, kurioje naudojamas vanduo, nes technika greičiau kalkėja ir dėl to apsineša. Kad vanduo nebūtų toks kietas, naudojami specialūs vandens minkštinimo filtrai, kurie ilgai tarnauja ir užtikrina vandens kokybę.

Geriamojo vandens filtrai

Dar vadinami atbulinio osmoso filtrai yra skirti tam, kad parengtų geriamąjį vandenį. Tokiais filtrais prekiauja ir juos įrengia tik profesionalūs srities specialistai, tokie kaip Ltaqua.lt. Čia galima įsigyti šiuos filtrus, kurie efektyviai išvalo vandenį nuo nitratų ir nitritų. Taip pat jie puikiai atlieka darbą net tuomet, kai vanduo yra stipriai užterštas. Šie filtrai išvalo vandenį, pagerina jo skonines savybes ir paverčia geriamu vandeniu, kuris nekelia pavojaus  žmonių sveikatai.

Pramoniniai filtrai

Pramonėje vandens filtrai taip pat naudojami labai plačiai. Tačiau dažniausiai čia neužtenka įprastų filtrų, kurių pakanka privačiuose namuose ar daugiabučiuose. Pramonėje reikalinga galinga technika, kuri ne tik užtikrintų vandens  kokybę, bet ir ilgą tarnavimo laiką. Todėl ieškant tokio tipo filtrų, pirmiausia reikia kreiptis į vandens filtrų prekyba, montavimu ir priežiūra užsiimančiomis įmonėmis, turinčiomis  pakankamai patirties. Pramoniniai filtrai gali atlikti daugiau įvairių funkcijų, taip pat ilgai veikti ir išvalyti daug didesnius  kiekius vandens, nei įprasti, gyventojų naudojami vandens filtrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *