Vandens batutai: saugumas – svarbiausia!

rasytojas avataras

Posted on :

vandens batutai

Kadangi Lietuvoje vis labiau populiarėja vandens batutai, natūralu, kad žmonės domisi šia pramoga, kuri vasaros metu gali būti pats smagiausias nuotykis. Kadangi šiuo metu vandens pramogos siūlomos daugelyje Lietuvos miestų bei miestelių – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai patinka. Ne tik lokacijos prasme, tačiau ir pačių batutų, kurie gali būti tiek labai maži, tiek labai dideli.

Visgi, kad ir kokia smagi pramoga vandens batutai yra, kad ir kaip jie sukurti saugiai – kiekvienas asmuo turi pats rūpintis savo saugumu, kadangi būdamas vandenyje ir tuo pačiu pasirinkęs šokinėjimo pramogas jis turi įvertinti tai, kad nelaimių, deja, gali pasitaikyti.

Kad pavyktų jų išvengti – pasidalinsime keliais patarimais, kurie padės džiaugtis sveiku ir aktyviu laisvalaikiu.

  •         Pirmiausia reikia įvertinti tai, kad vandens batutai yra skirti tik tiems asmenims, kurie moka plaukti. Geriausia pasirinkti tokių pramogų, kuriose nesate užtikrintas dėl saugumo. Žinoma, pramogose visada reikia vilkėti gelbėjimosi liemenę, tačiau tai tik papildoma apsauga. Mokėjimas plaukti – pati svarbiausia.
  •         Taip pat dažniausiai batutų parkuose yra labai platus šokinėjimo vietų pasirinkimas. Siūlome atidžiai rinktis vietą, kur einate konkrečiu metu. Geriausia ten, kur nėra daug žmonių. Tai – papildomas saugumas.
  •         Darykite kuo didesnius tarpus tarp žmonių. Tai reiškia, kad reikia palaukti, kol vienas baigs šokinėti ir galėsite ant tų pačių batutų eiti ir jūs.
  •         Taip pat siūlome dėvėti kuo patogesnę aprangą, kuri netrikdytų judėjimo. Dažniausiai vyrai renkasi patogius ir saugius pasirinkimas, tačiau moterys norėdami atrodyti gražios renkasi tokius kostiumėlius, kurie turi daug mažų papuošimų, blizgučių. Visa tai yra smulkmenos, tačiau gali sutrikdyti veiklą, tad geriausia – vengti.
  •         Prieš eidami į batutų parką dažniausiai žmonės išklauso instruktažo, kurio metu aiškinamos smulkmenos, kurios susijusios su saugumu. Būtinai atidžiai klausykite.

Vandens batutai yra puikus pasirinkimas visai šeimai, draugų kompanijoms, vienam žmogui, kuris ieško vietos, kur gali aktyviai praleisti laiką. Svarbiausia yra pasirūpinti savo saugumu, kuo detaliau susižinoti smulkmena ir klausyti instruktoriaus, kuris supažindina su saugumu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *