Valymo paslaugos bendradarbiaujant su įmone ar su fiziniu asmeniu?

rasytojas avataras

Posted on :

Nors valymo darbai, rodos, nėra sudėtingi, tačiau labai svarbūs ir juos reikia atlikti reguliariai. Taigi

jeigu jums reikalingos valymo paslaugos Vilniuje ar kitame mieste, galbūt kyla klausimas, ką geriau samdyti – valymo įmonę ar fizinį asmenį? Apžvelgsime abiejų variantų privalumus ir trūkumus.

Patalpų valymas, samdant įmonę

Patikėję švarinimosi darbus profesionaliai įmonei galite tikėtis, kad paslaugos bus suteiktos visada laiku, prieš tai suderinus valandas. Valymo įmonė turi daug darbuotojų, kurie paslaugas teikia pamainomis, todėl visada galima susitarti dėl patogaus laiko. Pavyzdžiui, jeigu biure darbo laikas tęsiasi nuo 8.00 valandos iki 17.00 valandos, valymo paslaugos gali būti teikiamos iki 8.00 valandos ryto, vėliau vakare ar netgi savaitgalį.

Profesionalios valymo įmonės darbuotojai turi daug patirties ir žino, kokias priemones ar modernią techniką panaudoti, kad paviršiai, sienos ar grindys būtų kaip nauji, nesusibraižytų.

Jeigu patalpos ar biuro langai yra aukštai, valymo įmonės naudoja specialią įrangą. Taigi langų valymas jums nebekels rūpesčių,  o biuro klientai ir darbuotojai džiaugsis švara.

Kai kurios valymo paslaugas teikiančios įmonės, kaip MB „Tavo Švara“, naudoja tik ekologiškas ir sertifikuotas priemones. Nemažai žmonių yra alergiški įprastiems chemikalams. Šią problemą puikiai išsprendžia ekologiški valikliai.

Valymo įmonės žiūri atsakingai į savo darbą ir klientus, nori išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl ne tik operatyviai teikia paslaugas, bet ir garantuoja konfidencialumą. Galite ramiai važiuoti į kaimą ar atostogauti, žinodami, kad kiekvieną daiktą rasite taip, kaip palikote, kol profesionali įmonė švarins jūsų namus.

Valymo paslaugos samdant fizinį asmenį

Nusprendus samdyti fizinį asmenį, gali būti, kad rasite žmogų, kuris lanksčiai pažvelgs į užmokestį. Vis tik švarinimąsi patikėję vienam asmeniui, galite susidurti su keliomis problemomis:

  1. Kas bus jeigu žmogus susirgs? Ar jūs patys valysite savo biurą, kol valytojas pasveiks? Galbūt teks gaišti laiką ir ieškoti žmogaus, kuris galės laikinai pakeisti sergantįjį.
  2. Fizinis asmuo, taupumo ar kitais sumetimais gali naudoti ne itin kokybiškas valymo priemones.
  3. Langų valymas turėtų būti atliekamas reguliariai. Fizinis asmuo greičiausiai neturės reikiamos įrangos, todėl negalės atlikti šio darbo, o jums teks sukti galvą, kas galėtų nuvalyti aukštai esančius biuro langus.
  4. Valytojas gali nesutikti dirbti savaitgalį ar jums patogiu laiku. Taip pat, jeigu tai nepažįstamas žmogus, galbūt nėra saugu palikti jį tvarkytis vieną namuose.

Gerai pagalvokite apie valymo įmonės bei fizinio asmens paslaugų pliusus ir minusus. Jeigu manote, kad jums geriau būtų pasikliauti įmone ir jums reikalingos profesionalios valymo paslaugos Vilniuje, kreipkitės į MB „Tavo Švara“. Joje dirba ilgametę patirtį turintys specialistai, garantuojantys konfidencialumą ir teikiantys kokybiškas paslaugas jums patogiu laiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *