Užuolaidų karnizai, kaip pasirinkti tinkamiausius?

rasytojas avataras

Posted on :

Šių gaminių gali būti pačių įvairiausių. Todėl priklausomai nuo pasirinkimo gali skirtis tuok jų išvaizda, tiek ir tvirtinimo būdas, tiek ir medžiagos, iš kurių jie bus pagaminti. Tad atrasti tinkamiausią variantą net ir tikrai išskirtiniam interjerui nebus sudėtinga. Bet prieš tai vertėtų atkreipti dėmesį į kelis pagrindinius aspektus. Pirmiausia, tai kaip jie bus tvirtinami. Ar prie sienos, ar prie lubų. Bent jau tokie variantai yra patys dažniausi. Tvirtinant prie lubų galima vizualiai praplėsti erdvę ir ją padaryti dar didesne. Todėl toks variantas tik mažesnėms patalpoms. O tuo tarpu prie sienų pritvirtinti gaminiai bus labiau pastebimi bei gali tapti savotiška interjero dalimi, kuri patrauks dėmesį.

Plastikas, medis, o galbūt metalas?

Tai pačios populiariausios medžiagos, kurias galima sutikti praktiškai kiekvienuose namuose. Užuolaidų karnizai iš jų gamini taip pat. Todėl kiekvieną kartą galima rinktis norimą variantą. Aišku, populiariausi yra plastikiniai. Kadangi jų kaina žemiausia, montavimas paprasčiausias, o ir pasirinkimas tikrai gausus. Be to, pasirinkus medžio imitaciją gali būti netgi sunku atskirti ją nuo natūralios medienos. Todėl pastarasis variantas naudojamas gana retai ir sutinkamas ne kiekvienuose namuose. Dėl šios priežasties antras populiariausias variantas yra metalas. Kuris taip pat gali turėti labai įvairius atspalvius. Ir toks gaminys puikiai tiks namams, kur norisi išskirtinumo bei dar labiau pabrėžti šią interjero detalę.

Svarbu ir tinkamo užuolaidos

Renkantis tą taip pat reikėtų įvertinti. Kadangi tiek jos, tiek ir užuolaidų karnizai tarpusavyje turi derėti. Ir ne tik spalvomis, bet ir pakabinimo ypatybėmis. Todėl įsigijus kažkurį gaminį anksčiau renkantis kitą jau reiktų derintis bei domėtis ar jis tikrai bus tinkamas. Aišku, paskutiniu metu užuolaidos neretai užsakomos pagal individualius užsakymus, ypač, jeigu erdvė nėra standartiška. Tokiu atveju problemų neturėtų kilti. Ir tuomet vienintelis klausimas bus tas, kaip viską sėkmingai suderinti su interjero stiliumi. Juk svarbu bendras vaizdas. Kadangi kiekvienas gaminys kitoje erdvėje gali atrodyti visiškai kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *