Už valandos bus svečių! Ką daryti, kad namų valymas neužtruktų

rasytojas avataras

Posted on :
,

valymas

Šventiniu laikotarpių svečiai gali užgriūti labai netikėtai. Namuose netvarka? Nežinote nuo ko pradėti? Štai 8 patarimai, ką daryti, kad namų valymas būtų atliktas greitai.

 

Nesivarginkite ir tiesiog užsisakykite profesionalų namų valymą

Prieš pradėdami skaityti patarimus toliau, jūs tiesiog galite užsisakyti profesionalų namų valymą. „Tavo švara“ komandos namų valymas atliekamas itin greitai ir kokybiškai. Kol mes valysime patalpas, jūs galėsite pasirūpinti maistu ir tiesiog skirti laiko sau. Tuomet svečius pasitiksite linksmi ir nepavargę!

Užsukite į svetainę www.tavosvara.lt ir užsisakykite namų valymą. Susisieksime su jumis, pasakysime paslaugų kainą ir darbų atlikimo terminą.

 

Tačiau, jei namus norite susitvarkyti patys, dalinamės 8 patarimais, kurių laikantis namų valymas bus atliktas kur kas greičiau!

 

  1. Išvalykite tualetą ir vonią

Tvarkykite tas patalpas, kuriomis svečiai naudosis. Pavyzdžiui, namų valymas gali būti atliktas tik pirmame namo aukšte, jei žinote, kad į antrąjį svečiai nekels kojos. Tačiau būtinai sutvarkykite tualetą, nuvalykite vonioje kriauklę, čiaupus. Jei naudosite specialų valiklį, erdvės dar ir skaniai pakvips. Taip pat pakabinkite švarių rankšluosčių, pasirūpinkite, kad būtų užtektinai tualetinio popieriaus.

 

  1. Nuvalykite dulkes nuo labiausiai matomų paviršių

Visai nebūtina valyti ten, kur svečiai nė nežvilgtels – pavyzdžiui, spintos viršaus, miegamojo spintelių. Tačiau būtų gerai matomus paviršius nuvalyti svetainėje, prieškambaryje, vonios ir tualeto kambariuose. Beje, namų valymas ir pradedamas nuo dulkių valymo, o tik vėliau plaunamos grindys.

 

  1. Sutvarkykite stalą

Jei svetainėje dirbote, darėte kitus darbus – viską sutvarkykite. Turbūt ant stalo norėsite patiekti gėrimų ar užkandžių, tad reikės vietos. Taip pat pasirūpinkite, kad ant komodų ar kitų spintelių nebūtų nereikalingų daiktų. Skubėdami popierius ir įvairias knygas galite greitai sudėti į lentyną po stalu arba į stalčius.

 

  1. Sutvarkykite virtuvę

Net į atskirą virtuvę svečiai mėgsta užsukti: paduoti atvežtas lauktuves, pabendrauti su jumis, kol dar ruošiate maistą. O jei virtuvė sujungta su svetaine, tuomet viskas „kaip ant delno“! Bus nesmagu, jei virtuvėje bus itin didelė netvarka. Jums tiesiog pakaks išplauti indus arba juos sudėti į indaplovę, nukraustyti darbastalį ir taip pat citrina nuvalyti kriauklę ir dujinę – spindės lyg būtų naujos. Štai ir virtuvės valymas bus baigtas!

 

  1. Išneškite šiukšles

Šiukšlės dažnai skleidžia nemalonų kvapą. Tad norėdami jo išvengti, šiukšles išneškite. Nepamirškite ir šiukšlių vonios ir tualeto kambariuose.

 

  1. Išplaukite grindis

Jei svečių bus daug, šlepečių visiems gali neužtekti. Bus nesmagu, jei kuris nors svečias prisimins kojines, užlips ant trupinių. Be to, plaudami surinksite daug dulkių, namai geriau kvepės.

 

  1. Sutvarkykite prieškambarį

Tai vieta į kurią pirmiausiai įžengia svečiai. Namų valymas būtinai turi būti atliktas ir šioje zonoje. Svarbiausia – sutvarkykite besimėtančius batus, išneškite begalę striukių ir paltų į kitą patalpą. Galite paruošti šliures svečiams – taip parodysite, kad jų laukėte.

 

  1. Atsikratykite nemalonių kvapų

Kažką kepėte, virėte, o gal tiesiog seniai vėdinote kambarius? Praverkite plačiai langus – įeis gryno oro. Taip pat patalpas galite pakvėpinti oro gaivikliu. Tik nepersistenkite, per stiprus kvapas dirgins uoslę.

 

Linkime gražių artėjančių švenčių – švara ir meduoliais kvepiančiuose namuose su pačiais geriausiais artimaisiais draugais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *