Turėti antrą pusę – per daug brangu, bet ar tai tiesa?

rasytojas avataras

Posted on :

Iš vyrų pusės dažnai girdima, kad turėti antrąją pusę yra per daug brangu. Tačiau, to nereikėtų labai sureikšminti. Reikėtų įsigilinti į priežastis kodėl taip sakoma. Taip teigia daugelis vyrų, kurie asmeniškai patyrė nemenką finansinę žalą. Pavyzdžiui, skyrybų atveju jie turėjo dalintis savo sukauptu turtu net ir tuo atveju, jeigu dėl to turto augimo antroji pusės visiškai neprisidėjo. Aišku, yra ir kitų priežasčių kodėl kyla toks pasipiktinimas moterimis, kurioms labai svarbu finansinė vyrų padėtis. Kaip bebūtų, situacija po truputį keičiasi, tik ar į gerą – reikėtų spręsti patiems.

Sakyti, kad turėti antrąją pusę yra per daug brangu, yra ganėtinai netikslinga. Reikia atsižvelgti į situaciją. Jeigu jūs nuolatos išleidžiate daug pinigų savo antrosios pusės lepinimui, tuomet reikėtų atsakyti į klausimą – kodėl tai darote? Kodėl leidžiate didžiules sumas dovanoms ar pramogoms? Ar jų prašo jūsų antroji pusė ar vis dėlto patys nusprendėte tai pirkti? Jeigu tai yra paskutinis variantas, tuomet nenuostabu, kad tokie santykiai jums yra per brangūs. Tačiau, dėl to kaltinti reikia tik save.

Jeigu jūs brangias dovanas ir pramogas antrai pusei perkate net neprašydami, tuomet reikėtų pagalvoti ką jūs darote – antrą pusę perkate ar jos siekiate? Brangių dovanų pirkimas parodo, kad jūs nesugebate kitaip parodyti dėmesio arba turite klaidingą nuomonę apie savo partnerį ar partnerę. Jeigu viską perkate net neprašomi ir tuo labiau – neskaičiuodami visko, tuomet tai anksčiau ar vėliau gali baigtis skyrybomis.

Suprastėjus jūsų finansinei situacijai, moteris arba vyras nesijaus saugus ir užtikrintas dėl ateities. Paprastai kalbant, būsite pripratinę antrą pusę prie prabangos, o situacijai finansų klausimų kardinaliai pasikeitus, bus galima manyti, kad dėl suprastėjusios situacijos esate kalti tik jūs.

Aišku, jokia čia paslaptis, kad būna žmonių, kurie iš antrų pusių reikalauja prabangos, net jeigu tas žmogus to pasiūlyti negali. Tai nėra adekvatu ir specialistai tokiems žmonėms pataria tiesiog ieškoti kiek paprastesnio varianto. Juk kai santykiai perkami, tik laiko klausimas kada jie nutrūks pasibaigus tiems pinigams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *