Transporto priemonių avarijos Kaune paskutiniu metu

rasytojas avataras

Posted on :

Ilgieji savaitgaliai, šventės ar karštos vasaros dienos tampa tarsi magnetais nelaimėms. Žinių pranešimai pina gijas tarp švenčių ir atsipalaidavimo bei padidėjusio avaringumo. Kaunas – ne išimtis. Jei tik avarija Kaune būtų mažiau skausminga nei kitur, galima būtų ignoruoti. Deja, vienas didžiausių miestų Lietuvoje sulaukia savo dalies ir skaudžių avarijų bei nelaimių. Kas įvyko Kaune paskutiniu metu?

Tesla ir motociklo avarija Kauno raj.

Rugpjūčio 12 d. vakarą automobilis Tesla kliudė motociklą Yamaha. Motociklo vairuotojas smūgio metu nublokštas į krūmus už 50 metrų. Abiems vairuotojams suteikta pirmoji pagalba, jie perduoti greitosios medicinos pagalbos medikams.

Nors ši avarija Kaune yra viena iš įprastesnių vasaros metu, kuomet keliuose daug motociklininkų, tačiau dėmesį visada patraukia į avarijas patekę retesni automobiliai, šiuo atveju elektromobilis Tesla.

Vienam iš vairuotojų nustatytas lengvas girtumas

Rugpjūčio 9 d. vakarą Kauno centre, ties Laisvės alėjos ir šv. Gertrūdos sankryža susidūrė du lengvieji automobiliai Suzuki ir Audi. Vieno automobilio vairuotojui prireikė medikų pagalbos, jis pristatytas į gydymo įstaigą. Kitam vairuotojui nustatytas lengvas girtumas (1,20 promilių).

Nors informacijos apie tai kas kaltas šiame eismo įvykyje, nėra, tačiau situacijos, kuomet vienas iš vairuotojų sėda už vairo išgėręs, visada sukelia kalbas. Vairuotojai ir aplinkiniai tampa daug labiau sąmoningi, todėl tolerancija girtiems už vairo mažėja. Laimei, tai atsispindi ir įvykių statistikose, daug mažiau įvykių, kuriuose vairuotojai yra išgėrę ir mažiau dėl to skaudesnių nelaimių.

Avarijoje prispaustas žmogus

Rugpjūčio 1 d vėlyvą vakarą, Kaune, Tunelio ir M. K. Čiurlionio gatvių sankryžoje susidūrė Hyundai ir VW Golf automobiliai. Vyresnio amžiaus Hyundai keleivė patyrė sužalojimus bei pristatyta į gydymo įstaigą.

Dėl Hyundai automobilio deformacijos, keleivė negalėjo išlipti iš automobilio prireikė priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pagalbos vaduojant prispaustą keleivę.

Avarija Kaune, kur į gelbėjimo procesą įsitraukia ir priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, visada sulaukia dėmesio, trunka ilgiau, mieste, net ir ne piko metu susidaro spūstys.

Kaktomūša

Pačią pirmą rugpjūčio dieną Kauno rajone nuskambėjo informacija apie avariją su daug nukentėjusių. Dienos metu automobilis Renault Master išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su Honda FR-V. Honda automobilyje vykę 5 žmonės, iš kurių 2 vaikai  buvo sužaloti. Sužalojimai gyvybei pavojaus nekelia, o apžiūros visi paleisti gydytis ambulatoriškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai