Tinkamų pamatų išliejimo svarba

rasytojas avataras

Posted on :

Daugelis sako, kad gyvenime – svarbiausia yra pamatas. Neišimtis ir su namo statyba, stiprus ir tinkamas pagrindas yra labai svarbus kokybei ir sėkmei.

Nors jūsų namo statyba nevisuomet yra nepakankamai įvertinta, labai svarbu turėti struktūriškai patikimą pagrindą – kai kurie mano, kad tai yra svarbiausia jūsų namo dalis.

Jeigu jūsų pamatai yra nekokybiškai išlieti, tikėtina, kad problemos kyla iš jų.

Pamatų tikslas

Jūsų pastato pagrindas daro atlieka svarbų vaidmenį, nei tiesiog laikyti pastatą. Geras pamatas išlaiko drėgmę, priešinasi judėjimui ir izoliuoja nuo šalčio.

Vietose, kur yra daug dirvožemio drėgmės, betoniniai pamatai yra privalomi. Geram pamatui paprastai reikia išlieti betono pagrindo ir pamatų sienos – visa tai sustiprinti plienu.

Pamatas turi būti pakankamai stiprus, kad išlaikytų viso pastato apkrovą. Gerai pastatyti pamatai saugo nuo įprastų oro sąlygų ir nuo stichinių nelaimių, pavyzdžiui, žemės drebėjimų ir potvynių.

Sudėtingesni pamatai, dažniausiai liejami profesionalų, kurie įvertina visus aplinkinius veiksnius, kad tai būtų ilgalaikis ir kokybiškas sprendimas.

Pamatų statyba ir jų taisymas yra sudėtingi procesai, kuriuos geriausia palikti profesionalams, kad būtų užtikrinta, jog viskas yra tinkamai sukonstruota ir atitinka vietinius statybos reikalavimus.

Aštuoni pagrindiniai žingsniai, liejant pamatus:

 1. Pasirinkite savo vietą
 2. Išanalizuokite ją
 3. Kasimo procesas
 4. Rėmo įstaliacija
 5. Juostinių tinklelių dėjimas
 6. Betono supylimas
 7. Pamatų sienų įrengimas
 8. Uždarykite pamatų sienas ir pagrindus

Kaip galite užtikrinti, kad jūsų fondas būtų struktūrinis.

Šiais laikas retas kuris, lieja pamatus pats. Tai procesas, kuris reikalauja daug praktikos ir išmanymo.

Keletas pavyzdžių, kaip turėtumėte atkreipti dėmesį, kad jūsų pamatas būtų struktūriškai patikimas:

 • Svarbu įsitikinti, kad plieninis strypas yra tinkamo dydžio ir išdėstytas teisingai
 • Pamatų išdėstymas priklauso nuo pamatų sienos dydžio ir vietinių reikalavimų, kuriuos turi žinoti licencijuotas rangovas.
 • Įliejimas turi būti bent 4 cm atstumu nuo betoninių kraštų, kitaip jis gali ištraukti drėgmę iš išorės ir sukelti rūdą. Šis rūdis lėtai, bet užtikrintai pasklinda per visą skersinę sistemą, todėl ji praranda savo efektyvumą.
 • Laukti kol vanduo išgaruos nuo pamatų viršaus, kitaip rizikuojate susilpninti patį betoną.
 • Aukšto lygio pagrindo sukūrimas yra labai svarbus, ir tam reikia skirti daugiau dėmesio. Jei jūsų namai yra statomi nuo šlaito, pamatas turi būti pritaikytas.

Mes suprantame, koks svarbus yra jūsų namų pamatas ir kodėl mes dirbame su aukščiausiais įvertintais inžinieriais, kad galėtume pateikti tvirčiausius ir patikimiausius konkrečius sprendimus.

Turime žinių ir patirties, kad galėtume kurti visų rūšių pamatus. Nesvarbu, ar jums reikalingas pamatas, pastatytas ant plokščios žemės, ar ant kalvos. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *