Švęskite meilę: Valentino dienos dovanos vyrams

rasytojas avataras

Posted on :

Mylėti ir rodyti dėmesį vienas kitam svarbu kasdien, tačiau yra metuose ypatinga diena, kurios nevalia pamiršti nei vienam įsimylėjėliui. Artėjant vasario 14-ajai tyliai svarstote, kokios Valentino dienos dovanos jam patiktų, nustebintų ir parodytų, kaip branginate jūsų ryšį?

Jūsų dėmesiui – dovanų idėjos vyrams. Išsirinkite tas, kurios arčiausiai širdies, įgyvendinkite slapčia arba kartu ir švęskite nesibaigiančią meilę!

KLASIKINĖS DOVANOS NIEKADA NENUVILS

Nemėgstate rizikuoti ir mieliau renkatės tai, kas laiko patikrinta? O gal draugaujate neseniai ir nesate tikra, kas pradžiugintų jūsų partnerį, o kas atvirkščiai – liktų nesuprasta?

Klasikinės dovanos – universalus pasirinkimas, kai norisi parodyti dėmesį, tačiau pernelyg neišsišokti originaliais sumanymais.

  • SALDUMYNAI gali būti paprastas, bet tikrai ne prastas pasirinkimas. Galite nupirkti kokybiškų šokoladinių saldainių, užsakyti mėgstamą desertą, pyragą ar net tortą. Galite nupirkti retų, egzotiškų skanumynų iš šalies, kurią svajoja aplankyti mylimasis.

Kitas variantas – pasitelkti vaizduotę ir saldumynus pateikti naujai. Pavyzdžiui, dailioje dėžutėje sudėti įvairiausių vienos spalvos skanumynų. Saldumynai geltonos spalvos pakuotėse derės su žodžiais „su tavimi man visada šviečia saulė“, o raudonos spalvos – „aistringai myliu“.

  • Įprasta manyti, kad GĖLĖS ARBA BALIONAI labiau džiugina moteris ir merginas, tačiau tai ne visai tiesa. Apklausos rodo, kad gėles mielai gautų ir gamtos grožiui neabejingi vyrukui. Dažnai vadinate savo vaikiną ar vyrą meiliais žodeliais? Kiškučio, meškiuko, katinėlio ar tiesiog širdies formos balionas gali sušildyti sentimentų nevengiantį mylimą vyrą.
  • APATINIS TRIKOTAŽAS – dar viena tradicinė Valentino dienos dovana, kuri nepraranda aktualumo metai iš metų. Kokybiškos vyriškos trumpikės, solidus chalatas, o gal gundančios kelnaitės su juostele? Tai dovana, kuri gali suteikti daugiau prieskonių ir intymiam jūsų poros gyvenimui.

RANKŲ DARBO ARBA PERSONALIZUOTOS DOVANOS

Valentino diena – tai šventė, kurios dovanos anaiptol neturi būti brangios. Šiais laikais, kai kone viską galima nupirkti pinigais, rankų darbo arba personalizuotos dovanos įgyja neįkainojamos vertės.

  • FOTOKNYGA ARBA FOTOKALENDORIUS – tai ilgai išliekančios dovanos vyrams. Pirmųjų draugystės metų, o gal santuokos dešimtmečio akimirkos? Smagiausi judviejų nuotykiai, o gal netikėti kadrai iš subtiliu seksualumu stebinančios fotosesijos? Pritaikykite šią idėją savaip ir rezultatas nustebins.
  • RANKŲ DARBO DOVANOS – jauku, šilta ir labai originalu. Mokate megzti? Besibaigiančios žiemos dienomis mylimą vyrą sušildys megztas šalikas. Mėgstate siuvinėti? Išsiuvinėkite ant marškinėlių ar džemperio jūsų porai svarbų motyvą, o gal tiesiog širdelę? Mokate kurti gaminius iš odos? Tikrai nustebinsite rankų darbo apyranke ar pinigine.
  • NAMINIAI SKANĖSTAI – taip pat nepranokstamas būdas nudžiuginti Valentino dienos proga. Jei mėgstate gaminti, o gal norite pasistengti šia proga, pagaminkite tai, ką labiausiai mėgsta jūsų mylimas žmogus. Tinginys, spurgos, o gal Napoleono tortas? Nustebinkite ir pagaminkite nebūtinai saldų, tačiau labai mėgstamą patiekalą.

LAIKAS KARTU – GERIAUSIA DOVANA

Yra porų, kurios labiausiai vertina ne dovanas, o laiką kartu. Jei jūs esate viena iš jų, geriausia dovana vyrui Valentino dienos proga – galimybė palikti kasdienius rūpesčius ir pasimėgauti vienas kito draugija be jokio sąžinės graužimo.

  • VAKARIENĖ – paprastai įgyvendinamas planas. Žinoma, staliuko rezervacija populiariame restorane reikia pasirūpinti iš anksto, tačiau romantišką erdvę su mėgstamais ar dar neragautas patiekalais galima susikurti ir namuose. Pakvieskite iš anksto arba nustebinkite netikėtai!
  • IŠVYKA ARBA KELIONĖ – puiki mintis, jei turite galimybę nakčiai ar ilgesniam laikui išvykti toliau nuo namų. Galite įspėti susikrauti daiktus, bet nesakyti krypties. Galite išlėkti į viešbutį prie jūros, į pušynais kvepiantį kurortą, o gal nuskristi lėktuvu į Paryžių? Smagu bus bet kokiu atveju – svarbiausia kartu.
  • KONCERTAS, SPEKTAKLIS AR PARODA gali būti geriausia dovana Valentino dienos proga. Galbūt šventės dieną ar artimiausiu metu į jūsų miestą atvyksta muzikos atlikėjas ar grupė, kurios mėgsta klausytis antroji pusė? O gal jis vis užsimindavo apie parodą, kurią norėtų aplankyti, bet vis nerasdavo laiko? Nustebinkite galimybe paįvairinti laisvalaikį ir drauge praleisti daugiau kokybiško laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *