Sužinokite, kur poilsiauti Birštone geriausia!

rasytojas avataras

Posted on :

birštonas

Poilsis su SPA malonumais bei sveikatos gerinimu yra neatsiejama Birštono kurorto dalis. Birštono mieste sanatorijų, viešbučių bei SPA centrų pasirinkimas yra tikrai didelis, todėl nenustebsime, jei išsirinkti gali būti sunku. Todėl tikimės, kad šis straipsnis atsakys į rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią vietą poilsiui.

Tulpės sanatorija

Birštono “vizitinė kortelė” bei pirmoji sanatorija šiame mieste, senajame miesto parke įsikūrusi „Tulpės“ sanatorija. Negalvokite, kad tai yra viena tų sanatorijų kur jautiesi kaip ligoninėje. Čia labai gera pailsėti baseino ir pirčių komplekse, kur rasite nedidelį mineralinio vandens baseinėlį su masažinėmis srovėmis, didesnį, gėlo vandens baseiną su nusileidimo kalneliais bei sūkurinę vonią. Pirčių mėgėjams čia taip pat patiks. Tulpės sanatorijoje galėsite mėgautis turkiška ir suomiška pirtimis. Šioje sanatorijoje yra taikoma ilgametės gydymo mineraliniu vandeniu ir purvu procedūros ir tradicijos, todėl neišbandyti siūlomu procedūrų būtų tikra nuodėmė. Sanatorija siūlo tiek vienkartines poilsio ir gydymo programas tiek kelių dienų, todėl sau tinkamą variantą ras visi.

VYTAUTAS MINERAL SPA

Drąsiai galime sakyti, kad Vytautas Mineral SPA (https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/vytautas-mineral-spa-poilsis-birstone) yra tikri poilsio ir SPA procedūrų specialistai. Šiame poilsio komplekse yra siūlomos aukščiausios klasės komfortas, išskirtinės procedūros bei nuostabus maistas. Vytautas Mineral SPA paslaugų kokybę įrodo tai, kad 2017 metais jis buvo pripažintas kaip inovatyviausias SPA centras Europoje ir profesionaliausias Baltijos šalyse. Taip pat verta paminėti, kad mineralinis vanduo, kuriuo yra gydoma SPA centre, turi kelis kartus daugiau mineralų, nei Negyvoji jūra! Taigi manau nebekyla klausimų dėl šio SPA centro teikiamų paslaugų kokybės.

 

ROYAL SPA RESIDENCE

Tai yra vienas iš populiariausių viešbučių Birštono mieste. Čia yra siūloma ne tik nakvynė, bet ir daugybė SPA procedūrų, sveikatinimo užsiėmimų bei maitinimas už tikrai patrauklią kainą. Viešbučio svečiai gali mėgautis mineralinio vandens terapijomis, gydomosiomis programomis, masažais bei KNEIPP filosofija paremtu poilsiu.

 

EGLĖS SANATORIJA

Tikrai nesuklysime sakydami, kad Eglės sanatorija yra viena populiariausių vietų poilsiui ir sveikatos gerinimui Birštone. Sanatorija įsikūrusi tikrai nuostabioje vietoje, šalia Nemuno, visai netoli miesto centro. Eglės sanatorija Birštonas siūlo daugiau nei šimtą įvairių paslaugų ir procedūrų. Sanatorijos pirčių ir baseinų erdvėje rasite gėlo bei mineralinio vandens baseinus, povandenines masažines sroves, sūkurines bei vertikalias vonias ir žinomą platų pirčių pasirinkimą.

Tad jei svarstote apie poilsį Birštone, nebedvejokite ir planuokite poilsį šiame nuostabiame kurorte, tikrai nenusivilsite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *