Sužadėtuvių žiedai: ką reikėtų žinoti apie žiedo pasirinkimą?

rasytojas avataras

Posted on :

Piršlybos yra atsakingas ir rimtas žingsnis, kuriam vyrai dažniausiai ima ruoštis iš anksto. Reikia ne tik suplanuoti, kaip tinkamai paprašyti mylimos merginos rankos, bet ir išsirinkti žiedą, kuriam ji negalėtų pasakyti „ne“. Sužadėtuvių žiedai gali būti labai įvairūs. Tad verta iš anksto pasidomėti, kokie žiedai šiuo metu yra populiariausi ir žinoti, kaip pasirinkti kokybišką ir gražų žiedą.

Kokie žiedai populiariausi?

Dažniausiai vyrai nežino, kokį sužadėtuvių žiedą reikėtų pirkti savo mylimai moteriai. O užėję į pirmą pasitaikiusią juvelyrikos parduotuvę dažnas nustemba, kad pasirinkimas labai platus. Tad verta iš anksto pasidomėti sužadėtuvių žiedų tendencijomis.

Pavyzdžiui, šiuo metu populiarūs klasikiniai sužadėtuvių žiedai, kurie įprastai yra su vienu brangakmeniu. Tokio tipo žiedai puikiai tinka merginoms, kurios mėgsta klasikinius papuošalus. Pasirinkus tokį žiedą, niekuomet nesuklysite, nes klasika niekada neišeina iš mados.

Tačiau pastebima, kad vis dažniau būsimi jaunikiai ieško originalesnių, išskirtinių sprendimų. Todėl populiarėja ne tik individualios gamybos, bet ir dizainerių kurti žiedai. Jų galima rasti aukštos kokybės papuošalais prekiaujančiose juvelyrikos parduotuvėse, tokiose kaip fashiogold.lt.

Taip pat pastebima tendencija, jog vyrai savo mylimoms moterims pasipiršti nori su žiedu, kuriame yra daugiau nei vienas akmuo. Todėl pastaruoju metu labai populiarėja žiedai su keliais akmenimis, kurie gali būti išdėstyti eile arba grupėmis.

Nuo ko priklauso kaina?

Žinoma, jog prieš ieškant to vienintelio žiedo, reikėtų iš karto numatyti žiedo biudžetą. Šiandien jau nebėra tie laikai, kuomet reikėdavo šiam pirkiniui skirti kelis atlyginimus. Tačiau kartu reikėtų pasidomėti, kokios yra sužadėtuvių žiedų kainos. Vidutiniškai žiedas kainuoja kelis šimtus eurų, tačiau kainos gali būti labai įvairios. Dažniausiai kaina priklauso nuo to, iš kokio metalo yra pagamintas žiedas. Taip pat kaina keičiasi priklausomai nuo to, kiek ir kokie deimantai ar kitų akmenys puošia žiedą. Galiausiai, svarbu žiedo svoris, nes pagal jį taip pat keičiasi kaina.

Pirkti ar gaminti?

Šiandien vis dažniau sužadėtuvių žiedai užsakomi pas juvelyrus arba dizainerius. Taip yra todėl, kad vis daugiau jaunų žmonių ieško išskirtinių žiedų. Tad kasmet juvelyrai gamina vis daugiau ne tik vestuvinių, bet ir sužadėtuvių žiedų. Tad jeigu juvelyrikos parduotuvėje neradote Jums patinkančio varianto, pasidomėkite, kiek kainuotų individuali žiedo gamyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *