Suplyšo prezervatyvas! Ką daryti?

rasytojas avataras

Posted on :

Prezervatyvai – pats populiariausiais pasirinkimas siekiantiems apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo. Nors ilgainiui atsirado labai daug įvairių priemonių, tačiau sargiai išliko dažniausiai perkami. Durex prezervatyvai – populiariausias pasirinkimas. Internetas suteikia galimybę įsigyti norimus prezervatyvus. Platus pasirinkimas garantuoja, jog atrasite tai, kas jums labiausiai tinka. Tiesa, vyrai pervertindami save ir tuo pačiu norėdami patenkinti ego dažnai pasirenka per dideles apsaugos priemones.

To rezultatas – plyšęs prezervatyvas. Daugeliui žmonių tai išgąsčio bei baimės akimirka, kurios metu paprasčiausiai nežino ką daryti.

Plyšus prezervatyvui nereikia iškart skubiai baimintis.

Pasistenkite įvertinti savo padėtį. Tuomet bus paprasčiau suvokti, ar baimė yra pagrįsta. Toliau pateikiame žingsnelius, kurie Jums padės susitvardyti ir suvokti, kaip reikia toliau elgtis.

  1. Pirmiausia – nusiraminkite. Jeigu esate su mylimu žmogumi, tokiu atveju baimė apskritai neturėtų jums trukdyti. Net ir tokiu atveju jeigu moteris pastos – į viską reikia žiūrėti optimistiškiau.
  2. Taip atsitinka, kad kartais plyšus prezervatyvui – makštyje lieka lateksas, kuris gali sukelti uždegimą. Žinoma, taip nutinka tik labai išimtinais atvejais, tačiau pasitikrinti – verta. Jeigu svetimkūnis atrastas – kreipkitės į gydytoją, kuri jį pašalins. Buitiniu būdu išimti gali būti per daug sudėtinga. Juolab, kartais taip sukeliama daugiau problemų, ligų.
  3. Pabandykite pagalvoti, ar šiuo metu Jūsų dienos yra vaisingos. Dažniausiai moterys taip stipriai pradeda panikuoti, jog paprasčiausiai pamiršta, kad pastoti tam tikromis dienomis tikimybė tikrai labai menka. Galbūt ir jums taip yra? Nusiraminkite ir susiskaičiuokite dienas.
  4. Visgi, jeigu pastojimo galimybė yra gana didelė, tokiu atveju naudinga pagalvoti apie skubios kontraceptinės tabletės pagalbą. Jos tikrai nėra vitaminas, kuris bus naudingas sveikatai, tad gerkite tik tokiu atveju, jeigu nėra kitos išeities. Skubiai eikite į vaistinę. Pirkite tik iš ten ir tik tokias, kurias rekomenduoja vaistininkas. Tokiu būdu tokių tablečių nepirkite prekybos centruose ar kitose abejotinos reputacijos vietose.
  5. Nepradėkite panikuoti, tačiau naudinga, kad pora pasikalbėtų, kad bus, jeigu moteris pastosReikia įvertinti galimybes ir jeigu galutinis sprendimas – abortas, tuomet reikia iš anksto išsirinkti kliniką, kur bus suteikiama paslauga.
  6. Galiausiai, jeigu viskas yra taip, kaip ir jūs norite – pasirūpinkite, kad daugiau su tokia problema netektų susidurti. Rekomenduojame vyrams atidžiau susižinoti, kokio dydžio sargiai jiems tinka ir tuo pačiu atidžiai jį užsidėti. Kartais įsiaudrinus tikrai labai sunku tai padaryti, tačiau jeigu norite saugiai mylėtis – prezervatyvai yra būtini.

Dabar internetas teikia plačią sargių pasiūlą, tad kiekvienas norintis atras tai, kas jam labiausiai tinka. Naudinga pasikonsultuoti su pardavėjomis, kurios dažnai rekomenduoja, atsako į rūpimus klausimus ir padeda pasirinkti. Kadangi viskas atliekama virtualiai – daugelis žmonių nejaučia jokio diskomforto ir išdrįsta paklausti to, kas anksčiau atrodė tabu.

Mylėkite, būkite mylimi ir mylėkitės. Svarbiausia, darykite viską saugiai ir tik su žmogumi, kuriuo visapusiškai pasitikite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *