Suknelė kasdienai – kaip išlikti moteriška ir madinga kiekvieną dieną?

rasytojas avataras

Posted on :

sukneles

Kiekvienai moteriai aktualu visada išlikti patraukliai. Daugelį amžių tikruoju moteriškumo simboliu, kalbant apie drabužius, laikytos suknelės. Tačiau, jos nė kiek nepraranda savo populiarumo ir šiandien. Moterys su malonumu jas dėvi ir įsibėgėjus XXI amžiui. Moteriškiausias aprangos variantas – kasdieninė suknelė, vienodai tinkanti ir darbui biure, ir pasivaikščiojimui, ir tiesiog jaukiam laiko praleidimui namuose.

Tačiau, šiam drabužiui taip pat taikomi kai kurie stiliaus reikalavimai. Besirinkdamos kasdieninę suknelę, turėtumėte vengti pernelyg ryškaus dekoro. Tačiau, tai nereiškia, kad turite rinktis nuobodžius modelius. Kalbant apie kasdienines sukneles, joms įvairiapusiškumo geriau suteikti parenkant tinkamus aksesuarus. Žinoma, suknelė turi būti iš kokybiškos medžiagos ir nepriekaištingai pasiūta. Tai ir bus geriausias dekoras.

Kasdieninių suknelių medžiagų įvairovė

Šaltajam sezonui galite rinktis sukneles iš natūralios vilnos ir kitų šiltų medžiagų. Tačiau, kadangi kalbame apie sukneles, tinkančias dėvėti kasdieną, geriau rinktis tokius modelius, kurių sudėtyje yra ir sintetinių medžiagų. Tai palengvins drabužio priežiūrą ir prailgins tarnavimo laiką.

Žinoma, norėtųsi nešioti drabužius, pasiūtus vien iš natūralių medžiagų, bet, tai ne visada praktiška, ypač tada, jei gyvenate aktyvų gyvenimo būdą. Tokių medžiagų drabužiai greitai glamžosi ir, dėl šios priežasties, sunku išlaikyti juos tvarkingais. O, pasirinkusios maišytos sudėties suknelę, lengviau išlaikysite ją nesusilamdžiusią ir tvarkingą.

Kaip individualiai prisitaikyti kasdieninę suknelę?

Individualus pritaikymas, visų pirma, reiškia suknelės pasirinkimą pagal figūros tipą. Kriaušės formos figūros savininkėms tiks varpelio formos (platėjančios į apačią) ir kokteilinės suknelės. Neaukštoms ir lieknoms merginoms tiks tiesaus kirpimo suknelės, kurių ilgis siekia iki kelių. Damoms, turinčioms stačiakampio figūrą, tiks modeliai pažemintu liemeniu. Na, o smėlio laikrodžio figūros savininkės galės puoštis bene kiekvieno egzistuojančio modelio suknele, tačiau, ypatingai gundančiai jos atrodys, pasirinkusios V formos iškirptės suknelę, platėjančią į apačią. Trumpų kojų savininkėms netiks mini suknelės, jos turėtų rinktis maksimalaus ilgio sukneles, paaukštintu liemeniu.

Kasdieninės suknelės ilgio ir spalvos pasirinkimas

Klasikinis ilgis (šiek tiek žemiau ar nedaug aukščiau kelių) aktualus bet kokiai figūrai, svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, ar suknelė Jums idealiai tinka ir kaip atrodote, pasipuošusi ja. Pasirinkite kuo natūralesnių medžiagų suknelę su nedideliu kiekiu sintetikos (dėl aukščiau minėto praktiškumo). Kuo natūralesnė suknelė, tuo patogiau jausitės, ja apsivilkusi, ypač vasarą. Kalbant apie spalvas, dažniausiai pasirenkamos neutralių atspalvių suknelės, puoštos kukliais raštais ar be jų.

Besirinkdamos spalvą, atkreipkite dėmesį į savo spalvinį tipą. Šviesiaplaukėms, blyškesnės odos savininkėms verta rinktis persikinius, rausvus ir šviesiai smėlinius atspalvius, tamsesnio spalvinio tipo moterims labiau tiks sodresni atspalviai. Verta pamėginti derinti šiltesnius ir šaltesnius atspalvius. Tik reikia atsiminti, kad renkantis kontrastingą variantą, šilto atspalvio turėtų būti mažiau. Nepamirškite aksesuarų. Biurui tiks dirželiai ir rankinės, na, o laisvalaikiui galite rinktis ryškius auskarus, seges ir t. t.

Kodėl apsimoka dėvėti kasdienines sukneles?

Šilta kasdieninė suknelė žiemos metu ir lengva – vasarą – labai patogus ir stilingas drabužis, kuriuo apsivilkus, kur kas paprasčiau sukurti harmoningą, užbaigtą ansamblį, nei derinant skirtingus drabužius: kelnes ar sijoną – su palaidine. Jums tereikia apsivilkti suknelę ir Jūsų įvaizdis – beveik sukurtas, lieka išsirinkti batelius, o žiemą dar prisiderinti striukę ar paltą. Jeigu skubate, galite apsieiti ir be aksesuarų ar galvos apdangalų, Jūsų įvaizdis jau ir taip bus užbaigtas. Na, ir žinoma, stilinga kasdieninė suknelė visada padės Jums išlikti elegantiška ir moteriška.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai