Spalvoti dūmai gali daug labiau pagyvinti nuotraukas

rasytojas avataras

Posted on :

Galvojant apie nuotraukas tikriausiai kiekvienas norime kažko išskirtinio nei kitos fotosesijos. Bandyti išsiskirti ir padaryti kitokią fotosesiją galima labai įvairiai. Vieni renkasi neįprastas vietas, kiti kitokią aprangą, o dar kiti renkasi spalvotus dūmus. Pastarieji gali fotosesiją padaryti tikrai išskirtine ir gali padėti įamžinti pačias gražiausias akimirkas. Tad, kodėl spalvoti dūmai yra verti dėmesio ir kodėl juos reikėtų rinktis fotosesijoms, papasakosime šiame straipsnyje.

Kodėl spalvoti dūmai verti dėmesio?

Tokie dūmai gali būti matomi tikrai ne per kiekvienas vykdomas šventes ar fotosesijas. Todėl jei norite jas padaryti išskirtines, visada pagalvokite apie spalvotus dūmus. Pirmiausia juos tinka rinktis dėl to, kad jie yra universalūs ir tinkantys bet kokioms šventėms, tad nesvarbu, kokiai progai bus daromos nuotraukos, spalvoti dūmai niekada nesugadins kadro. Juos verta rinktis ir dėl to, kad jų naudojimas nėra sudėtingas, kas leidžia juos paleisti beveik kiekvienam, todėl nereikalingi specialūs žmonės, kurie turėtų juos iššauti. Jeigu fotosesijai skyrėte nemažą sumą savo turimo biudžeto, toks dūmų akcentas jums nekainuos labai brangiai, o galutinis rezultatas bus iš tiesų stulbinantis.

Kaip reikėtų išsirinkti dūmus?

Renkantis juos labai svarbu dėmesį kreipti į nemažai detalių. Aišku, visko iš anksto nuspėti negalima, tačiau dalykai, kuriems pasiruošti galima, reikėtų tai ir padaryti. Su fotografu iš anksto galima apsitarti, kaip reikėtų pozuoti, kuomet dūmai jau bus paleisti. Kadangi šis laikotarpis trunka ganėtinai trumpai, tad geriausia išvengti nepageidaujamų klaidų, visus klausimus apspręsti iš anksto. Kai ruošitės fotosesijai, dūmų spalvą reikėtų rinktis pagal vietovę, jeigu ji bus atliekama prie jūros, puikiai tiks vandens spalvos, jeigu fotosesija atliekama gamtoje, galite rinktis šiltas spalvas. Jeigu norite kažko išskirtinio ir fotografas patvirtina, kad nuotraukos pavyks iš tiesų labai gerai, tai galite rinktis ryškias, išsiskiriančias spalvas. Jeigu norite dar kitokio vaizdo, galite naudoti kelias spalvas vienu kartu.

Ką dar reikėtų žinoti?

Kad fotosesija iš tiesų pavyktų, reikia apgalvoti net ir pačius smulkiausius dalykus. Vienas iš jų yra dūmų cilindro paslėpimas. Puiku, jeigu fotosesija atliekama gana aukštoje žolėje ir jis nuotraukoje nesimatys. Tačiau jeigu aplinkui nėra jokių aukštesnių daiktų, jis gali sugadinti visą nuotraukos vaizdą. Tad prieš fotosesiją šį dalyką reikėtų apgalvoti ir cilindrą pamėginti užmaskuoti arba įdėti į tinkamą indą, kuris derėtų fotosesijos aplinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *