SPA poilsis Druskininkuose – viskas ką reikia žinoti

rasytojas avataras

Posted on :

spaDaugelis žmonių pamiršta, koks svarbus yra poilsis norint gerai jaustis ir mėgautis kiekviena diena. Šiais laikais gyvenimo tempas yra tiesiog neapsakomai greitas, daugelis patiria didelę įtampą ir stresą, todėl tinkamai pailsėti yra labai svarbu. Galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje yra tiek daug puikių vietų skirtų ramiam poilsiui. Populiariausios iš jų yra Druskininkai ir Palanga.

SPA Druskininkuose

Druskininkų miestas – tai ilgametes tradicijas puoselėjantis kurortas. Todėl tikriausiai nenustebsite, jei pasakysime, kad šia mieste yra įsikūrę bene geriausi viešbučiai ir SPA centrai Lietuvoje.

Pigus SPA Druskininkuose

Pigus poilsis Druskininkuose yra tikrai įmanomas. Puikius pasiūlymus SPA poilsiui galima rasti Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre „AQUA“. Čia klientai gali rinktis tiek iš ekonominės klasės viešbučio, tiek iš prabangesnio. Puikią kainą siūlo ir viešbutis 3* viešbutis „Lietuva“. Visuose minėtuose viešbučiuose procedūrų pasirinkimas yra platus ir galima mėgautis pirčių malonumais, o užsisakius specialią programą galima gauti ir gydytojo konsultaciją.

Prabangūs SPA centrai Druskininkuose

Druskininkų mieste tikrai nestinga ištaigingesnių SPA centrų, kurie siūlo itin aukštos kokybės paslaugas. Tokio tipo viešbučiuose nakvynės kaina perkopia 70–80 eurų. Pavyzdžiui sanatorijoje „Eglė“ kainos gali pasirodyti nemažos, tačiau į apgyvendinimo kainą ir įvairios procedūros bei gydytojų konsultacija. Stilingame „SPA Vilnius Druskininkai“ poilsio cente į poilsio kainą įskaičiuota ir galimybė naudotis SPA centru kur klientai gali mėgautis veido ir kūno masažais, kineziterapijos ar dermatologijos paslaugomis. Itin puikias paslaugas siūlo ir viešbutis „UPA Medical SPA“. Čia svečiai gali mėgautis įvairiomis procedūromis, lepintis pirčių malonumais ir pasiplaukioti baseinuose.

Puikūs pasirinkimai Palangoje

Kodėl neapjungus SPA poilsio ir poilsio prie jūros? Šias dvi veiklas galima įgyvendinti nuvykę į Palangą. Patariame ten vykti ne sezono metu, kadangi tuo metu Palangoje būna daug mažiau žmonių nei vasara, o ir šiaip yra sakoma, kad tikrasis miesto žavesys atsiskleidžia ne sezono metu.

Kainos ir kokybės santykis

Ieškantiems kainos ir kokybės santykio Palangoje, rekomenduojame aplankyti viešbutį „Alanga“, kur nakvynė su pusryčiais LIUKSO klasės kambaryje kai nuo apie 70 eurų. Norintiems daugiau pramogų ir procedūrų siūlome pasidomėti sanatorija „Gradiali“. Čia poilsis kainuos šiek tiek daugiau – apie 90 eurų, tačiau už šią kainą svečiai galės mėgautis saunomis, baseinais ir mėgautis įvairiomis procedūromis.

Prabangus poilsis Palangoje

Jei galite sumokėti už poilsį šiek tike daugiau, siūlome rinktis prabangius viešbučius Palangoje. Vienas iš tokių yra viešbutis „Vanagupė“. Šio viešbučio svečiai gauna gardžius pusryčius gausybę procedūrų, pirčių malonumus ir dar daugiau. Kaina tokio poilsio kainuoja apie nuo 100 eurų

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *