Skydiniai namai- kas tai?

rasytojas avataras

Posted on :

Skydiniai namai– vis tampa vis labiau populiarūs tarp tų, kurie ieško kokybiškų namų už priimtiną kainą. Namai iš SIP plokščių dar yra gana naujas reiškinys Lietuvos statybų rinkoje, tuo tarpu pasaulyje tai yra senas ir vertinamas namų statybos būdas.  SIP namų technologija pradėta taikyti Kanadoje 1930 m. ir nuo to laiko pasaulyje jau pastatyta milijonai tokių namų. SIP TAU- SIP plokščių gamintojai ir namų statytojai siūlo trumpai apžvelgti pagrindinius SIP plokščių privalumus.

SIP plokštės sudėtis

SIP plokštės yra sudarytos iš  OSB plokščių bei polistirolo, kurie yra suklijuoti panaudojant poliuretaninius klijus. Viskas yra atliekama aukščiausius standartus atitinkančioje gamykloje, be jokio sąlyčio su lauko oro sąlygomis. OSB plokštės suteikia skydams išskirtinio patvarumo, o polistirolas- gerą garso ir šilumos izoliaciją. SIP plokštės– lengvos, jas nesudėtinga tiek surinkti, tiek gabenti, o pamatai, namui iš SIP skydų, yra lengvi bei daug pigesni nei tie, kurie daromi mūriniam ar karkasiniam namui.  SIP skydai– puiki statybinė medžiaga, leidžianti statyti ilgaamžius, ekologiškus bei aukščiausią A++ energetinę klasę atitinkančius namus.

 SIP plokštės– privalumai

SIP skydai yra greitai ir nesudėtingai pagaminami. Namui skirtą SIP plokščių komplektą galima pagaminti per 3-5 d.d. Skydai surenkami ir sutvirtinami gamykloje, todėl jiems neturi įtakos jokie oro reiškiniai ar pasikeitimai. Sandariai surinktos sienos yra atvežamos į statybų aikštelę ir per kelias dienas pastatomos. Greita statyba- mažesni statybos darbų kaštai.

Namai iš SIP plokščių yra ilgaamžiai bei ekologiški. Jie neskleidžia į aplinką jokių medžiagų ar šalutinių produktų, juose negyvena jokie kenkėjai ar graužikai. Tai yra ekologiški ir nekenksmingi namai.

Skydiniai namai– pasižymi ekonomiškumu.  Jie puikiai sulaiko šilumą, todėl jų šildymas žiemą yra daug pigesnis nei pvz. mūrinių ar karkasinių namų.

SIP plokštės pasižymi itin lygiu paviršiumi, todėl tiek vidaus, tiek lauko apdaila tampa daug paprastesnė ir pigesnė, o namų vidaus plotas- nesumažėja.

Daugiau apie skydinius namus galite sužinoti apsilankę www.siptau.lt internetinėje svetainėje. Statybų profesionalai paaiškins jums išsamiau visus skydinių namų privalumus, atsakys į visus klausimus, patars ir pasidalins sukauptomis žiniomis, kaip pigiau ir greičiau turėti savo svajonių namą. SIP namas– protingiausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai