Sklandesnės importo ir eksporto procedūros muitinės tarpininkų pagalba

rasytojas avataras

Posted on :
,

Ką tik papildėte savo krovininių sunkvežimių parką naujais sunkvežimiais ir pasamdėte ne vieną vežėją, kuris turėtų transportuoti jūsų krovinius iš kitų užsienio šalių į Lietuvą? Taip pat savo veikloje esate numatę vykdyti ir prekių eksportą? Tuomet turėtumėte nepamiršti kelių labai svarbių detalių, kurios yra prekių importo ir eksporto procedūros. Žinoma, jei iki šiol jums nebuvo tekę susidurti su prekių importu ir eksportu, turbūt manote, kad tereikia pasirūpinti krovininiu transportu ir vežėjais, kurie tokius krovinius importuos į Lietuvą arba eksportuos į kitas užsienio šalis. Tačiau toks požiūris būtų klaidingas.

Visų pirma turite suprasti, kad importo ir eksporto procedūrų metu yra reikalaujama pateikti daugybę tinkamai ir tiksliai užpildytų dokumentų. Jei muitinės deklaracijos yra užpildomos neteisingai, tuomet tai gali sukelti daug papildomų bėdų, jau nekalbant apie tai, kad tokiu atveju yra susiduriama ir su prastovomis, kurios neabejotinai daro didelę neigiamą įtaką verslui.

Taigi, kaip jau turbūt supratote, tampa ypatingai svarbu būti labai gerai susipažinus su visomis šiandieninėmis importo ir eksporto procedūromis ir žinoti, kaip turėtų būti teisingai užpildyti dokumentai. Kai kurios produkcijos importu ar eksportu užsiimančios įmonės yra linkusios muitinės deklaracijų pildymą patikėti vežėjams, kurie transportuoja krovinius, tačiau praktika rodo, kad tai pasiteisina anaiptol ne visuomet. Trumpiau tariant, tokio sprendimo atveju atsiveria daugiau vietos klaidoms, o tai reiškia, kad vežėjai gali neteisingai užpildyti deklaracijas, kurias pateiktų muitinei, todėl tuomet tenka spręsti padarytas klaidas ir susidurti su daugybe papildomų nepatogumų.

Laimei, tokių klaidų galima išvengti, jei vietoje minėtų užduočių patikėjimo vežėjams, yra pasirenkami patyrę muitinės tarpininkai. Jų pagalba galima visiškai eliminuoti nesklandumus muitinėje. Muitinės tarpininkai labai efektyviai atstovauja savo klientus muitinėje ir užtikrina, kad visi būtini dokumentai būtų paruošti kokybiškai ir kvalifikuotai. Be to, šios srities specialistai taip pat gali fiziškai atstovauti savo klientus muitinėje, kuomet yra tikrinamas gabenamas krovinys.

Muitinės tarpininkų teikiamų paslaugų dėka verslas gali sutaupyti gerokai daugiau laiko, kadangi visa muitinei reikalinga dokumentacija pasirūpina profesionalai, kurie šioje srityje veikia jau daugybę metų. Visa tai užtikrina, kad kroviniai greitai galėtų būti išleisti į laisvą apyvartą. Taip pat ypatingai svarbus šių paslaugų privalumas yra ir kur kas mažesnės verslo patiriamos išlaidos. Muitinės tarpininkai pasirūpina, jog jūsų gabenamos prekės būtų teisingai suklasifikuotos, nes tokiu atveju jūs galėtumėte išvengti per didelių mokesčių ar audito metu kylančių nesklandumų. Trumpiau tariant, muitinės tarpininkų dėka jums nebereikės permokėti mokesčių, kurie priešingu atveju galėtų reikšmingai padidinti jūsų patiriamus kaštus.

Taigi, jei norima labai sklandžių importo ir eksporto procedūrų, muitinės tarpininkai šiomis dienomis tampa bene geriausiu pasirinkimu. O jei jūs ėmėte savęs klausti, kaipgi galėtumėte atrasti šių paslaugų teikėjus, nes jums iki šiol dar niekuomet nebuvo tekę naudotis tokiomis paslaugomis, nepamirškite, kad visuomet galite pasinaudoti internetu.

Didelė dalis muitinės tarpininkų turi savo teikiamas paslaugas reprezentuojančius tinklalapius, kuriuose pateikiama daugiau informacijos apie tarpininkavimo muitinėje paslaugas, importo ir eksporto procedūras, muitinei reikalingus dokumentus ir kt. Be to, rinkdamiesi šių paslaugų teikėjus nepamirškite pasidomėti ir muitinės tarpininkų turima patirtimi, kadangi nuo to taip pat gali priklausyti ir jums suteikiamų paslaugų kokybė. Taigi, pasinaudokite internetu, peržiūrėkite šių paslaugų teikėjų tinklalapius, susisiekite su jais ir priimkite teisingą sprendimą, pasirinkdami šios srities profesionalus.

Daugiau informacijos apie muitinės tarpininkų paslaugas galite rasti: Deklarantai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *