Skelbimai ir drabužių taisymas

rasytojas avataras

skelbimaiTikriausiai dauguma straipsnių apie savo verslą yra pradedama nuo teiginių kiek ir ko žmonės ieško internete. Žinoma –  tai erdvė, kurioje galima surasti vis ne visą informaciją apie bet kurią gyvenimo sritį. Čia gausu tekstų ir apie receptus, horoskopus, patarimų iš psichologo lūpų, ekonomistų, encikolopedinės informacijos apie augalus, gamtą ar gyvūnus. Paieškos sistemos sukūrė tokius algoritmus, pagal kuriuos pateikiama kuo išsamesnė ir susisteminta informacija pagal lankytojo pateikiamas raktinių žodžių užklausas. Aišku, kad kiekviena paieškos sistema turi savo nustatytus favoritus. Štai jei google populiariausios paieškos yra susijusios su paskolomis ir pinigais, tai bing paieškos robotai deklaruoja, kad populiariausi raktiniai žodžiai šių metų pirmą ketvirį buvo skelbimai (čia kalbama apie Lietuvos regioną) ir automobiliu skelbimai. Štai kiek mažiau girdėta paieškos sistema Infodora ir pirmąsias pozicijas Lietuvoje ieškomų frazių pateikia žodį „loterija”. Galima pagalvoti, kad lietuviai azartiški žmonės ir jiems svarbiau surasti naujienas iš loterijų, nei pasiskaityti apie grožį ir sveikatą.

Raklamuojant savo verslą geriausia išnaudoti ne vieną būdą ar galimybę tai padaryti ir nemokamai. Vienas iš prioritetinių būdų yra rašyti straipsnius. Jei esate tam gabus, tai vieni juokai prisiminti mokyklą ir parašyti rašinėlį apie savo įmonės veiklą. Beje, jei manote, kad sklandžiai išdėstyti savo mintis jums per sunku, galite kreiptis į profesionaliai tai atliekančius specialistus, straipsnių rašytojus, beliks tik įdėti savo informaciją į internetą. Tačiau ne visi straipsnių katalogai, nors ir nemokami, verti dėmesio, nes pasitaiko kopijuoto teksto ar besikartojančio keliose svetainėse. Nepagailėjus kelių eurų, galima pasiekti neblogus rezultatus užpidant internetinę erdvę informacija apie jūsų verslą. Dar viena puiki galimybė pasireklamuoti ir tai padaryti nemokamai – tai skelbimų portalai. Dauguma jų yra nemokami. Tik čia susiduriama su tokiu dalyku, kad jei talpinate į labai populiarų portalą – jūsų skelbimas greitai paskęs tarp tūkstančių kitų. Tuomet turėsite mokėti eurus už skelbimo iškėlimą ar kitokį prioritetų užsakymą. Jei talpinsite į mažai žinomą portalą, bus kita blogybė – nors nemokėsite nei cento, jūsų skelbimas sulauks mažiau lankytojų. Nors talpinant į daug portalų, galima taip pat pasiekti neblogą rezultatą. Štai skelbimų portalo labaigerai.lt duomenimis vidinėje svetainės paieškoje dominavo raktažodžiai drabuziu taisymas. Todėl jei jūsų verslas susijęs su atelje siuvykla, patalpinus skelbimą taip pat galima tapti neblogai matomais.

Trečias neblogas būdas yra socialiniai tinklai – facebook, google plus, twitter ir kiti. Kol kas Lietuvoje populiariausias yra facebook-as. Todėl turint nemažai draugų, galima tai pat efektyviai ir nemokamai paskleisti žinutes apie parduodamus daiktus bei teikiamas paslaugas.

Kiekvienu atveju, jei informaciją peteiksite sklandžiai ir įdomiai, bus nauda skaitytojams ir jūsų įmonei.

Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *