Šio sezono moteriškų rankinių hitai

rasytojas avataras

Posted on :

rankines

Moters rankinė – neatsiejama kiekvienos damos stiliaus detalė, tačiau pastaraisiais metais ant aukštosios mados podiumo puikuojasi pačių netikėčiausių formų ir tekstūrų kuprinės. Taip, moteriškos kuprinės ir šį sezoną išgyvena tikrą aukso amžių.  Dizaineriai siūlo rinktis sutraukiamo krepšio tipo kuprines arba nedidelės ir gausiai dekoruotas kuprines, kurias galima nešti rankoje arba transformuoti į moterišką rankinę, permetamą per petį. Norinčios koja kojon žengti su mada turėtų pirmenybę teikti kuprinės ir lietpalčio ar palto duetui, kuris šiais metais yra „ant bangos“. O štai kuprinė, priderinta prie sportinio stiliaus ir avalynės, visiškai nepageidaujamas derinys. Anot dizainerių, tai nuobodus ir saugus pasirinkimas. Žinoma, skonio reikalas, tačiau aišku viena: visai nesvarbu kiek jums metų, ką gyvenime veikiate ir koks stilius jums arčiausiai širdies, galite drąsiai rinktis kuprinę, kuri puikiai tinka ir prie laisvalaikio, ir prie griežto verslo moters stiliaus.

rankine

Toms, kurios kuprinėse neįžvelgia jokio stiliaus ir nostalgijos devintajam dešimtmečiui, dizaineriai siūlo rinktis iš dviejų kraštutinumų – XXL rankinių per petį arba miniatiūrinių nestandartinių formų rankinių, kuriose telpa tik svarbiausi daiktai – telefonas, lūpdažis ir keli pinigų banknotai.

Tiesa, ne veltui sakoma, kad klasika nemiršta, todėl standžios minimalistinio stiliaus dėžutės ir trapecijos formos rankinės yra madingos ir šį rudens – žiemos sezoną. Žinoma, pasirinkus tokį klasikinį variantą reiktų atminti, kad šiais metais oranžinės, melsvos, violetinės ir smaragdo spalvų rankinės bus šaltojo sezono hitu.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *