Šilumos siurbliai – ekologiška ir efektyvi alternatyva tradiciniam šildymui

rasytojas avataras

Posted on :

Šilumos siurbliai tikrai pateisina lūkesčius: juos įsirengus, galima mėgautis maloniu šildymu ir mažesnėmis sąskaitomis už elektrą. Norite apie juos sužinoti daugiau?

Atsakome, kodėl verta pasirinkti būtent šią sistemą.

Saugesnis pasirinkimas

Nors dujinio šildymo sistemos gali tiekti šilumą į patalpą greičiau nei elektros prietaisai, tokio tipo įrenginys yra pažeidžiamas: patalpoje gali pasklisti nuodingos dujos, kurios gali sukelti gaisrą ar sprogimą. Tuo tarpu investuodami į šilumos siurblį, kuris veikia naudojant elektrą, padėsite apsaugoti savo šeimą nuo apsinuodijimo anglies monoksidu ir kitų sveikatos problemų.

Minimalus triukšmas

Skirtingai nuo krosnies ir centrinio oro kondicionieriaus, perkant elektrinį šilumos siurblį privalumas yra tas, kad jis sukurtas taip, kad veikiant skleistų minimalų triukšmą. Standartinis oro kondicionierius veikia 60 decibelų dažniu. Kita vertus, energiją taupantis oro šilumos siurblys veikia 40 decibelų dažniu.

Jei ieškote būdų, kaip pakeisti seną triukšmingą oro kondicionierių, galbūt norėsite įsigyti šilumos siurblio sistemą arba mini padalintą įrenginį be ortakių. Nors įjungta šilumos siurblio sistema skleidžia minimalų triukšmą, tokio tipo sistema taip pat sukurta taip, kad būtų efektyvi. Šilumos siurbliai sunaudoja mažiau elektros energijos, palyginti su kitų tipų sistemomis.

Maksimalus šildymo efektyvumas

Elektrinės šilumos siurblių sistemos tampa vis populiaresnės, nes šiltam ir šaltam orui gaminti nereikia naudoti iškastinio kuro. Investuojant į oro šilumos siurblį, sunaudosite mažiau elektros energijos ar gamtinių dujų, palyginti su kitų tipų šildymo sistemomis. Taip prisidėsite ir prie gamtos saugojimo: šilumos siurblio įsigijimas padės sumažinti kasmet į aplinką išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Taupo Jūsų pinigus

Ekspertų teigimu, įsirengus šilumos siurblį galite sutaupyti nemažai savo lėšų, išleidžiamų komunaliniams mokesčiams. Žinoma, bendra pinigų suma, kurią sutaupysite įsigiję šilumos siurblį, skirsis priklausomai nuo gamtinių dujų kainos šiuo metu, langų skaičiaus jūsų namuose, metų laiko ir sienų izoliacijos tipo.

Akivaizdu: šilumos siurbliai vis labiau populiarėja ir išstumia tradicines, mažiau saugias ir našias, šildymo sistemas. Investuokite į saugumą, komfortą ir kokybę!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *