Sidabrinių papuošalų gidas – prie kokios spalvos suknelės jie tinka labiausiai?

rasytojas avataras

Būti stilingai – tai mokėti atskleisti savo grožį, derinti aprangą ir aksesuarus taip, jog jie vienas kitą papildytų ir išryškintų, o ne užgožtų. Todėl derinant tauriųjų metalų papuošalus, itin svarbu atkreipti dėmesį į aprangos spalvas. Sidabriniai papuošalai mėgsta subtilias, sodrias ir prabangias spalvas, todėl norint atrodyti įspūdingai – reikia žinoti tas idealias suknelės spalvas vakarui.

Karališkos spalvos – įspūdingam įvaizdžiui

Sidabriniai papuošalai yra blizgūs, šviesūs, metališki ir norint išryškinti jų subtilų grožį, reikia sukurti kontrastą. Tam idealiai tinka tamsesnės, sodrios ir ryškios spalvos. Ryškumas čia neturima omenyje neoninio ryškumo. Tiesiog ryški savo natūra spalva.

Geriausiai sidabro grožį atspindi juoda spalva. Todėl norint prisijaukinti klasikinį ir subtilų įvaizdį, galima rinktis mažą juodą suknelę ir sidabrinius papuošalus. Panašų efektą sukurs ir kitos karališkos spalvas – tamsiai mėlyna, karališka mėlyna, bordo bei violetinė.

Privalumas renkantis šių spalvų sukneles, yra tai, jog užtenka nedidelių, neryškų sidabrinių papuošalų – spalvų kontrastas sukuria įspūdingą efektą.

Baltos ir pilkos dominavimas

Priešingai nei tamsios spalvos, balta ir pilka dera prie sidabrinių papuošalų, tačiau jų neišryškina. Todėl renkantis baltą ar pilkos spalvos suknelę, vertėtų rinktis masyvesnius, didesnius ir ryškesnius papuošalus, kurie tampu pagrindiniu stiliaus ir aprangos akcentu.

Jei jaučiate, jog masyvūs papuošalai ne jums, tuomet tokį patį efektą gali padėti sukurti sidabrinių ir auksinių papuošalų derinimas. Pavyzdžiui kelių plonų, subtilių grandinėlių iš aukso ir sidabro sluoksniavimas tikrai padės sukurti norimą efektą.

Vasariškų atspalvių paieška

Tamsios spalvos natūraliai pasirenkamos šaltesniu metų laiku. Apart žinoma, juodos – tai klasika ir tinka praktiškai bet kada. Balta taip pat yra universali, tinka tiek speiguotai žiemai, tiek gaiviai vasarai. Tačiau gyvenimas ir spintos turinys nėra vien tik juodas ir baltas.

Sidabriniai papuošalai yra šviesūs, todėl jei ir pati apranga yra šviesi, dažnai ji nustelbia papuošalų blizgesį. Todėl sidabras netinka dėvėti su pastelinėmis spalvomis, ypač tokiomis kaip alyvinė, šviesiai žalia ir pastelinė rožinė.

Taip pat sidabriniai papuošalai netinka ir su šių spalvų ryškiomis versijomis, ypač tokiomis, kurios atrodo kaip neoninės. Šviesios, bet ryškios žalia ir geltona labiausiai netinka su sidabro papuošalais.

Tad tas yra idealu? Labiausiai tinka spalvos, kurios yra tarpinės tarp ryškių ir pastelinių. Labiau natūralios spalvos ir jų atspalviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Paskutiniai straipsniai