Sendaikčiai moderniame interjere – misija (ne)įmanoma?

rasytojas avataras

Posted on :

Gyvename mes moderniame pasaulyje, apsupti šiuolaikinių technologijų, ir savo namuose vis dažniau pageidaujam modernaus interjero. Interjero tendencijos, atrodo, tiesiog šaukia: “tegyvuoja minimalizmas!”. O minimalizmas ir sendaikčiai? Juk tai nesuderinama! Bet ar tikrai?

Tiesa tikrai yra tokia, kad sendaikčiai, su retomis išimtimis, tikrai nebuvo kurti minimalizmo įkvėpti, greičiau atvirkščiai – juose vyrauja įdomios formos, reljefai, raštai ir spalvos. Bet nepamirškime, kad kaip visur kitur, taip ir minimalistiniame interjere turi būti saikas, kitaip tarp pilkų sienų gyvens vien „bespalviai“ daiktai ir galiausiai, jūs patys savuose namuose pradėsite jaustis nebe jaukiai. O kas kuria moderniame interjere kuria namų jaukumą? Daiktai! Interjero detalės įneša šilumos, jaukumo, spalvų, atspindi juose gyvenančių žmonių charakterius. Tinkamai parinkti sendaikčiai ne sudarko modernų interjerą, o įneša į jį gaivumo, savitumo ir unikalumo. Mes nebenorime masinės gamybos daiktų savo namuose – juk kam patiktų, jeigu nuėjus pas draugus į svečius, gertum kavą iš tokių pačių puodelių, kuriuos didžiuodamasis praeitą savaitę nusipirkai pats?

Modernus interjeras yra kartu ir išskirtinis – žmonės vis dažniau pradeda vertinti unikalumą, rankų darbą ir kiekybė žemai nulenkia galvą prieš kokybę. Mes norime ne tik patys būti unikalūs, bet norime, kad ir mūsų namai būtų tokie patys. O kas gali būti unikaliau, nei puikios kokybės daiktas, galintis papasakoti daugybę istorijų? Daiktas, kurio tikrai nerasite savo draugų namuose.

Sendaikčiai jau nebėra vien močiučių reikalas, vis dažniau jais namus dekoruoja jauni žmonės, vertinantys daikto ilgaamžiškumą ir kokybę, o antikvariatai derinasi prie tendencijų ir tampa erdvūs, šviesūs, su kruopščiai atrinktais antikvariniais daiktais. Vienas iš tokių yra Antikvariatas Kaune IZABELĖS NAMAI – čia eksponuojami tik idealiai atrestauruoti antikvariniai baldai, puikios kokybės antikvariniai indai, stalo įrankiai bei kitos vintažinės interjero detalės. Sendaikčiai čia turi savo vietą, kiekienas iš jų yra padėtas būtent taip, kad klientas galėtų iš karto įsivaizduoti, kaip jam patinkantis antikvarinis baldas ar daiktas galėtų atrodyti jo namuose.

Antikvariatas Kaune IZABELĖS NAMAI siūlo išdrįsti. Eksperimentuoti. Šiuolaikinį interjerą paversti tokiu, kad užėję svečiai dar ilgai jį aptarinėtų ir žavėtųsi!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *