Sėkmingai išmokite vairuoti

rasytojas avataras

Posted on :
,

Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok čia” dirba tam, kad Jūs ne tik išmoktumėte vairuoti, sėkmingai išlaikytumėte B kategorijos egzaminą, tačiau ir jaustumėtės saugūs ir ramūs kelyje. Mūsų pagrindinis tikslas yra išmokyti žmogų vairuoti, esant įvairiom oro ir eismo sąlygom. Padėti suprasti, kas padeda jaustis ramiai ir saugiai kelyje, kokių žinių ir įgūdžių tam reikia. Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok Čia” kviečia Jus, jeigu Jums yra aktualūs vairavimo kursai Vilniuje, papildomas vairuotojų mokymas, papildomos vairavimo pamokos.

 Vairavimo kursai Vilniuje susideda iš dviejų dalių: teorija ir praktika. Teorija yra dėstoma tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, kuomet pamoka gali vykti Jums patogioje vietoje, reikia tik interneto ir kompiuterio. Yra galimybė rinktis ir individualias pamokas su dėstytoja, kas padės individualiai apžvelgti stipriąsias ir silpnąsias puses ir mokytis dar efektyviau. Teorija yra dėstoma su praktiniais pavyzdžiais, pasitelkiant informacines technologijas, maketus, realius pavyzdžius. Tokiu būdu pamokos tampa žymiai smagesnės ir, kas labai svarbu, efektyvesnės. Teorija suprantama kur kas geriau. Pas mus vairavimo kursai Vilniuje vyksta visame mieste, galima sutarti ir Jums patogią vietą, kur bus pradėtas ir pabaigtas praktinis mokymas. Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok Čia” žino, kaip svarbu yra taupyti laiką, todėl siūlo planą „patogusis”, o taip pat daug kitų – rinktis jums.

Vairavimo kursai Vilniuje yra skirti tiems, kas nori išmokti vairuoti. Tačiau mūsų vairavimo mokykloje Vilniuje taip pat organizuojamas papildomas vairuotojų mokymas ir papildomos pamokos. Mokymas skirtas tiems, kuriems dėl KET nusižengimų buvo apribota teisė vairuoti. Na, o papildomos pamokos skirtos tiems, kurie nori patobulinti vairavimo įgūdžius, atsikratyti baimės, nerimo ir įtampos vairuojant. Pas mus dirba tik itin patyrę, profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai, kurie užtikrins mokymosi kokybę. Kilus bent kokiems klausimams, visada galite mums skambinti, rašyti, susitarus, atvykti pokalbiui. Mes labai vertiname atvirumą ir nuoširdumą, todėl mums rūpi ne tik mokinio nuomonė, bet ir išankstinis lūkesčių ir norų išsakymas. Vienam mokiniui gali labiau rūpėti greitis, kad kuo greičiau, bet kokybiškai išmoktų vairuoti. Tuo tarpu kitas gali ateiti dėl itin didelės baimės vairuojant, net kuomet jau turi teises. Kitam svarbu yra gauti pažymėjimą, jog baigė papildomą vairuotojų mokymą. Kartais ateina ir tokių mokinių, kurie teises gavo prieš dešimt metų ir jau pamiršo, kas yra vairavimas, mat teisės gulėjo stalčiuje. Vairavimo mokykla Vilniuje “Vairuok Čia” mielai priims visus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *