Šakinių krautuvų nuoma

rasytojas avataras

Posted on :
,

Išsiaiškinkime kas yra šakiniai krautuvai – jie turi keturis ratus ir pakeliamą siebą. Šio stiebo pagalba galite užkelti sunkius daigtus, žymiai paprašiau sandėliuoti prekes. Šakinius krautuvus pamatysite beveik kiekvienam didesniame sandėlyje. Šakiniai krautuvai turi toki pavadinimą, nes jie turi priekinėje dalyje šakes.

Šakinių krautuvų panaudojimas

Šakiniai krautuvai dažniausiai pasitarnauja iškraunant ar pakraunant į sandėlį atvažiuojančias ar išvažiuojančias furas. Šis įrankis tiesiog nepakeičiamas sandėlyje. Taip pat šie krautuvai tinka darbui sandėlio viduje, ar kituose objektuose, kur reikia kelti sunkesnius svorius į nepasiekiamą aukštį.

Šakinių krautuvų tipai

Šakiniai krautuvai gali būti keletos tipų. Nestandartiniai šakiniai krautuvai vadinami rietuvais. Šio tipo krautuvas gali sustumti šakes į priekį ar atgal taip reguliuodamas svorio centrą. Taip pat dar viena šakinių krautuvų rušis – aukštuminiai krautuvai. Šių krautuvų pagrindinis darbas sandėlyje sukelnoti daugtus į viršutines lentynas. Taip pat šakiniai krautuvai skirstomi į elektrinius ir su vidaus degimo varikliais. Elektriniai šakiniai krautuvai, tinkami naudoti net mažiausiuose patalpose, todėk, kad jie neišskiria jokios taršos į aplinką, kitaip nei šakiniai krautuvai su vidaus degimo varikliais. Todėl populiaresni yra elektriniai šakiniai krautuvai, juos dažniausiai ir matote gamykliniuose sandėliuose.

Šakinio krautuvo keliamoji galia?

Šakinių krautuvų keliamosios galios skiriasi. Keliamoji galia priklauso nuo keliamo daigto aukščio, kuo krautuvas gali aukščiau pakelti, tuo mažesnį svorį jis gales pakelti. Maksimaliai šie keltuvai gali pasiekti iki 7.5 metrų aukštį.

Šakinio krautuvo panaudojimas

Dažniausiai sutinkami elektriniai šakiniai krautuvai, sui tin daug pasiekiančiu stiebu. Šie šakiniai krautuvai tiesiog nepakeičiami didžiausiuose pramoniniuose sandėliuose. Jie puikiai tinka kelnoti įvairias prekes ar netgi sunkesnius daigtus, tokius kaip šaldytuvai, orkaites, televizoriai ir panašiai.

Šakinių krautuvų nuoma ar pirkimas?

Šakiniai krautuvai kainuoja labia daug, todėl šakinių krautuvų nuoma puikus sprendimas. Prieš perkant šiuos įrenginius reikėtu pasvarstyti apie jų poreikį. Pagalvokite ar šakinį krautuvą naudosite vienkartiniams darbams atlikti, ar tai bus nuolatinis pagalbininkas. Jeigu šį įranki naudosite nuolatos, tuomet jo pirkimas geras sprendimas, kitu atveju šakinio krautuvo nuoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *