Rugsėjo krepšinio „išprotėjimas“ naudingas visiems

rasytojas avataras

Posted on :

krepšinis

Amerikos studentų lygoje NCAA atkrintamųjų turnyras yra pavadintas March Madness – „kovo beprotybė“. Labai taiklus pavadinimas, nes dabar panašiai galima pavadinti Lietuvos krepšinio situaciją – „rugsėjo beprotybe“. Kol kas jos nekantriai laukiame, net tikrai žinome, kad bus tikrai beprotiškai smagu visiems.

Turbūt didžiausia nauda yra vienai televizijai. Juk krepšinio transliacijos yra vykdomos išskirtinai per ją. Kitos transliacijos visą parą TOPsport nuomone nebus tokios svarbios, nors tuo metu vyks ir kiti sporto įvykiai visame pasaulyje. Ne visose šalyse krepšinis yra populiarus ir labai žiūrimas. Kitur karaliauja futbolas…

Bet kuriuo atveju tai televizijai žiūrovų netrūks, o taip pat ir norinčių pasireklamuoti. Tai tikras pinigų šaltinis.

Naudinga ir verslui, o ypač barams ir kavinėms su televizoriumi. Visą rugsėjį barai veiks padidintu intensyvumu, nes dalis varžybų prasidės 14:30, tad lankytojai būriuosis jau nuo pietų. Beje, dienos pietūs, patiekiami baruose bus tikrai labai reikalingi. Kitoks verslas, kuris kažką gamina susijusio su krepšinio atributika taip pat nesiskundžia užsakymais.

Didelė nauda šio „rugsėjo beprotybės“ laikotarpiu bus Lietuvos Krepšinio Federacijai ir jos inicijuotam „Krepšinio namų“ projektui. Tie, kas nežino, turėtų pasidomėti šiuo unikaliu naujai statomu krepšinio muziejumi Kaune, šalia Žalgirio arenos. Kol kas Lietuva neturėjo krepšinio muziejaus, kuris parodytų viso Lietuvos krepšinio nuopelnus, trofėjus, ilgametę istoriją. Gyvo muziejaus „eksponato“ LKF prezidento Arvydo Sabonio inicijuotas projektas yra statomas ne tik iš verslo surinktų lėšų, bet aukoti gali ir žmonės – patys ištikimiausi krepšinio sirgaliai. Auka gali būti kad ir 5 eurai skambinant specialiu telefonu. Taip pat didesnė auka – speciali vardinė plytelė, iš kurių bus sudaryta viena muziejaus ekspozicija kainuoja 350 eurų. Paremti šį projektą galima ir kitais būdais. Pasaulio čempionatas – puiki proga Lietuvos visuomenei sužinoti apie šį tikrai reikalingą muziejų ir, žinoma, paaukoti jo statybai pinigų.

Didelė nauda pilietiškumo ugdymui. Vaikai ir suaugusieji aktyviai save tapatina su Lietuvos sportininkais, gimsta svajonės ir tokiu būdu yra skatinamas pilietiškumas. Vaikai nori būti krepšininkais, o ne veltėdžiais. Tai puiki socialinė iniciatyva, įkvepianti rinktis ne kvaišalus, o sportą. Islandai gali papasakoti, kaip sportas ir kitos socialinės iniciatyvos padeda kovoti su narkotikais ir nusikaltimais jaunimo rate.

Bus neabejotinai patirta ir nuostolių. Pirmiausia, nukentės darbingumas bent 2-3 valandoms per dieną. Tikėtina, kad tokių dienų bus daugiau, nei 3 (tiek kartų žais Lietuvos krepšinio rinktinė siekdama išeiti iš savo grupės).

Krepšinis – nacionalinė Lietuvos religija, kurioje dalyvauja net ir patys kunigai. Visą rugsėjį pasimėgaukime sportu ir geromis emocijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *