„Rockstar games” pristatė GTA VI, Kas ta žavingoji Liucija ?

rasytojas avataras

Posted on :

GTA 6: Viskas, ką žinome iki šiol
GTA 6 anonsas yra čia ir patvirtino Grand Theft Auto 6 dalį , išleidimo datą

„GTA 6“ oficialiai pasirodys 2025 m. ir nukels mus į Vice City Leonidos valstija. Ši žinia buvo paskelbta apie oficialaus GTA 6 1 anonso išleidimą, kuris buvo paskelbtas diena anksčiau nei planuota dėl nutekėjimo rizikos. paskelbta diena anksčiau nei numatyta dėl nutekėjimo rizikos. Pirmąjį GTA 6 žvilgsnį galite pamatyti žemiau esančiame anonse.

GTA 6 ANALIZĖ TIESIOGIAI

Nuo tada, kai jis buvo išleistas, domėjomės, kad gautume visas dėmesio vertas funkcijas. Mūsų GTA 6 anonso aprašyme galite rasti 12 įdomių detalių, kurių galbūt praleidote, apžvalgą, kuri atrodo kaip viena didelė atviro pasaulio aplinka, kuri Vice City iškelia į naujas aukštumas. Atidžiau pažvelgus į naujus veikėjus, nustatymus, transporto priemones ir dar daugiau, tikrai jau daug ką reikia išpakuoti.

Kai ateis daugiau informacijos, artimiausiomis dienomis atnaujinsime savo GTA 6 vadovą su visomis naujausiomis naujienomis, analize ir nuomone. Tačiau kol kas slinkite, kad surastumėte pirmąjį GTA 6 anonsą ir viską, ką iki šiol žinome.

Naujausi Atnaujinimai
Mūsų GTA 6 vadovas buvo atnaujintas gruodžio 12 d. su atskleidimo anonsu ir išleidimo data bei daugiau informacijos apie GTA 6 vietą, veikėjus ir platformas.

GTA 6 
GTA 6 1 anonsas – žiūrėkite čia

GTA 6 atskleidimo anonsas yra čia ir yra viskas, ko tikėjomės. Nors „Rockstar“ iš pradžių buvo numačiusi GTA 6 anonso išleidimo datą antradienį, gruodžio 5 d., leidėjas pastūmėjo ilgai lauktą „Grand Theft Auto“ žvilgsnį į pasaulį šiek tiek anksčiau. GTA 6 anonsas, kurį galite peržiūrėti aukščiau, leidžia mums pirmą kartą pažvelgti į grįžimą į Vice City ir naujus pagrindinius veikėjus.

GTA 6 IŠLEIDIMO DATA
GTA 6 išleidimo data: visų žvilgsniai nukreipti į 2025 m
GTA 6 pasirodys 2025 m

„Rockstar“ patvirtino, kad GTA 6 išleidimo data yra nustatyta 2025 m. Šios naujienos buvo pristatytos kaip atskleidimo anonso dalis, pažymint, kad „Grand Theft Auto 6“ turi išleisti TBC 2025 m. – daugiau nepaskelbta, kada.

Prieš paskelbiant anonsą, interneto žvalgai spėliojo. Keli šaltiniai patvirtino gandą, kad GTA 6 bus išleistas 2025 m., o tai buvo dalis didesnio informacijos kritimo, kuris leido manyti, kad „Grand Theft Auto 6“ bus pastatytas šiuolaikiniame Vice City.

Įdomu tai, kad „Rockstar“ savininkas Take-Two ir toliau teigia, kad GTA 6 bus išleistas iki 2025 m. kovo mėnesio, tačiau nieko apie tai nekalba. Generalinis direktorius Straussas Zelnickas sako: „Esame įsitikinę, kad 2025 m. fiskaliniu laikotarpiu savo verslą orientuojame į reikšmingą posūkio tašką, kuris, mūsų manymu, apims naujus rekordinius veiklos rezultatus“. Manoma, kad šis reikšmingas pajamų prognozių padidėjimas atsirado dėl GTA 6 paleidimo.

GTA 6 PLATFORMOS
Patvirtinta GTA 6 platformos: PS5 ir Xbox Series X/S
GTA 6 vietos?

Iki šiol buvo patvirtinta, kad „GTA 6“ ateis į PS5 ir „Xbox Series X/S“. Šią naujieną paskelbė oficialus „Take Two“ pranešimas spaudai, kuriame teigiama, kad „2025 m. GTA 6 pasirodys PlayStation 5 kompiuterinėse pramogų sistemose ir Xbox Series X|S žaidimuose ir pramogų sistemose“. Šiuo metu nėra minima apie kompiuterio paleidimą, o tai gali reikšti, kad jis bus panašus į kai kuriuos ankstesnius GTA žaidimus, kurie pirmiausia buvo išleisti konsolėse, o vėliau vėliau.

Ar GTA 6 bus PS4 ir Xbox One?
Kaip atskleista oficialiame pranešime spaudai, GTA 6 šiuo metu planuojama pristatyti tik PS5 ir Xbox Series X, o PS4 ar Xbox One nepasieks, kai bus išleista 2025 m., todėl jis yra išskirtinis.

Kodėl GTA 6 užtrunka taip ilgai?

Dėl precedento neturinčios „GTA Online“ sėkmės ir „Red Dead Redemption 2“ kūrimo pastarąjį dešimtmetį „Rockstar“ buvo užimtas.
Daugeliui iš jūsų kyla klausimas, kodėl GTA 6 pasirodo taip ilgai. Tiesa ta, kad tarp „GTA 5“ ir „GTA Online“ sėkmės, jau nekalbant apie „Red Dead Redemption 2“ apimtį, nenuostabu, kad „Rockstar“ neskuba. Studija tai pasakė, kai patvirtino, kad GTA 6 yra kuriamas. „Rockstar“ stengėsi paminėti „precedento neturintį GTA 5 ilgaamžiškumą“, kuris per pastaruosius devynerius metus buvo atnaujintas ir išleistas kelis kartus.

PERSONAŽAI
GTA 6 veikėjai: Pristatome Liuciją

(Vaizdo kreditas: Rockstar Games)
Oficialaus anonso metu buvome supažindinti su GTA 6 veikėjais, daugiausia dėmesio skiriant pirmajam moteriškam GTA 6 .

Oficialaus anonso metu buvome supažindinti su GTA 6 veikėjais, daugiausia dėmesio skiriant pirmajai GTA 6 pagrindinei moteriai Luciai. Nors dar turime daug ką sužinoti apie ją kaip personažą, anonsas suteikia užuominų, nes ji dėvi kalėjimo drabužius, o tai rodo, kad ji turėjo problemų dėl įstatymų. Ne tik tai, bet ir Liucija ne kartą rodoma su neįvardytu vyrišku personažu, kuris, atrodo, vaidins pagrindinį vaidmenį kitame įraše – nors praeityje jis neoficialiai buvo vadinamas ir Jasonu, ir Jamesu, mes neturėjo patvirtinimo dėl savo vardo. Atrodo, kad pora sieja ryšius arba savotiškus Bonnie ir Clyde’o santykius ir kalba apie pasitikėjimą, kai jie kartu patenka į kokį nors nusikaltimą.

GTA 6 VIETA
GTA 6 vieta: grįžtame į Vice City
GTA 6 vietos?

Liūdnai pagarsėjęs „Ocean View“ viešbutis, kaip matyti filme „Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition“ (vaizdo kreditas: „Rockstar Games“)
GTA 6 sugrąžins mus į Vice City. Nors pradinis žaidimas buvo sukurtas 1986 m., šis naujasis 2025 m. leidimas turėtų įvykti, atrodo, šiuolaikinėje aplinkoje. „Rockstar“ atskleidė, kad vyksime į Leonidos valstiją, kuri yra „neonų permirkusių Vice City ir kitų gatvių namai“. Panašu, kad Vice City yra „didžiausia ir labiausiai įtraukianti Grand Theft Auto evoliucija iki šiol“, atrodo, yra didesnio žemėlapio, kuris sudarys GTA 6, dalis.

Anonsas jau suteikė mums žvilgsnį į Vice City, paverstą gražesniu nei bet kada anksčiau, su vaizdu į Floridos kaimą, kuris yra toks pat chaotiškas kaip ir tikras daiktas. Turėdami keletą pažįstamų vietų, tokių kaip Starfish Island, turėsime palaukti ir pamatyti, ar pavyks aplankyti senas vietas, tokias kaip Malibu klubas, Ocean View viešbutis, Mažasis Haitis.

Kaip matėme anonse, gerbėjai jau lygino naująjį anonsą su vietomis iš pradinio Vice City, o tai parodo, koks neįtikėtinai detalus yra atnaujintas vietos vaizdas.

GTA 6 NAUJIENOS
GTA 6 pranešimas: kada buvo patvirtintas GTA 6?
GTA 6

„GTA 6“ buvo patvirtintas 2022 m., tačiau „Rockstar“ dar neišleido jokių oficialių ekrano kopijų ar net logotipo. (Vaizdo kreditas: Rockstar)
Pirmasis GTA 6 pranešimas buvo paskelbtas 2022 m. vasario mėn., kai „Rockstar Games“ paskelbė žinią, kad „GTA 6“ yra „gerai įsibėgėjusi“ kaip platesnio GTA 5 ir GTA internetinės bendruomenės atnaujinimo dalis. Žodžiu, kad „Grand Theft Auto 6“ yra „aktyvus tobulinimas“, Rockstar pasakė: „Visos komandos vardu dėkojame jums visiems už palaikymą ir nekantraujame kartu su jumis žengti į ateitį!

2022 m. rugpjūtį „Rockstar“ patronuojanti įmonė „Take-Two Interactive“ dar kartą patvirtino, kad „GTA 6“ kūrimas „gerai vyksta“, kaip dalis bendrovės finansinių rezultatų ataskaitos. „Take-Two“ generalinis direktorius Straussas Zelnickas davė keletą didelių pažadų, ką pasieks „GTA 6“: „Sprendant naujo „Grand Theft Auto“ serijos įrašo kūrimui, „Rockstar Games“ komanda yra pasiryžusi dar kartą nustatyti kūrybinius serialo etalonus. pramonei ir visoms pramogoms, kaip tai padarė leidykla su kiekvienu savo pirmaujančiu leidimu.

GTA 6 naujienos

Nebuvo jokių oficialių GTA 6 naujienų nuo oficialaus pranešimo 2022 m. vasario mėn., tačiau tai yra klasikinis „Rockstar Games“. Žinoma, sulaukėme didžiulio nutekėjimo – apie kurį galite perskaityti toliau – ir atsakymų į šį nutekėjimą, bet šiaip kūrėjas gana tyliai žiūrėjo į labai lauktą tęsinį.

Informacija parengė.

nemunotekme.lt

panduola.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *