Riebalų nusiurbimas – estetinė operacija beveik kiekvienam

rasytojas avataras

Posted on :

pilvo riebalu nusiurbimo operacija

Atrodyti puikiai net ir be didelių pastangų šiais laikais gali beveik kiekvienas. Viena patraukliausių alternatyvų yra riebalų nusiurbimas, kuris atliekamas tikrai ne tik stambiems žmonėms. Gana dažnai priimta galvoti, kad tokia operacija reikalinga tik tiems, kurie turi didesnį svorį, tačiau tai nėra tiesa, kadangi kartais net ir liekniems asmenims riebalai kaupiasi tam tikrose vietose, juos pašalinti yra ne tik sunku, tačiau beveik ir neįmanoma.

Šiuo metu riebalų nusiurbimas yra gana greita ir paprasta procedūra, kurią atlieka www.plastikoschirurgas.lt/ specialistai.

Labai dažnai tokio tipo operacijos reikalingos tuomet, kai bandoma sumažinti dvigubą pagurklį, taip pat, tokiu atveju, kai riebalų sankaupos yra ant šonų. Ši procedūra gana greita ir specialistams – tikrai paprasta, o tikrai gali pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę, suteikia jam galimybę kur kas labiau savimi pasitikėti. Tad kai viskas yra taip paprasta – kodėl gi ne?

Svarbiausia, kad ši procesą gali būti suteikiama daugeliui žmonių. Žinoma, tikrai ne visiems, tad jeigu galvojate, kad Jums tai puikus pasirinkimas padailinti kūno linijas – tokiu atveju siūlome pasitarti su chirurgu, kuris įvertinęs Jūsų būklę gali pateikti rekomendacijas ir pasiūlyti alternatyvas.

Tikrai ne visada operacija yra siūloma, kartais chirurgai bando atkalbėti, o specialisto kompetencija remtis – verta.

Riebalų nusiurbimas taip pat trunka skirtingą laiko tarpą. Pirmiausia pateikiama apžiūra, kurios metu įvertinamas pacientas. Pati operacija gali trukti iki valandos ir net kelias priklausomai nuo to – kokio dydžio yra riebalų sankaupos. Vėlgi, dažniausiai į tokius klausimus yra atsakoma apžiūros metu, tad klauskite, jeigu tai aktualu.

Dažniausiai nereikalingas daug laiko reikalaujantis pooperacinis laikotarpis. Užtenka tik kelių dienų, kad žmogus vėl gerai jaustųsi, ir jeigu nedirba fizinio darbo – tokiu atveju gali grįžti į įprastas gyvenimo vėžes.

Šiuo metu chirurgai net suteikia galimybę pamatyti kaip atrodysite po operacijos, jeigu tai padės greičiau apsispręsti, sukuriama 3D vizualizacija, kuri taupo laiką, juolab, kuri padeda paprasčiau apsispręsti dėl procedūros.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *